Электронная база данных на 60 тысяч военнопленных, уроженцев Украины. Саксонские мемориалы.
http://www.ssu.gov.ua/sbu/doccatalog/document?id=90384
Прізвище Ім'я По-батькові Дата народж. Місце народження Дата смерті Військове звання Табір утримання Табір утримання (рос.)
15001 Дудник Пётр Яков 01.01.1912 Гавриловка, Днепропетровская область 11.11.1942 солдат (рядовой) Uman
15002 Дудник Трофим Иван 01.01.1921 Блохинка, Днепропетровская область, Украина солдат (рядовой) *
15003 Дудник Фёдор Пётр 01.01.1909 Дыркино, Киевская область 19.04.1942 солдат (рядовой) Proskurow/Rakowa
15004 Дудниченко Василий Пётр 01.03.1901 Киевская обл. 18.07.1943 солдат (рядовой) Bergen-Belsen Берген-Бельсен
15005 Дудниченко Иван Мефодий 01.01.1913 Николаев 02.11.1944 солдат (рядовой) Bodoe
15006 Дудниченко Людвиг Александр 13.09.1920 Одесса 30.10.1941 солдат (рядовой) Annaberg (Sonderfriedhof d. sowj. Russen)
15007 Дудниченко Яков Андрей 01.01.1920 Днепропетровская область, Украина солдат (рядовой) *
15008 Дудоладов Афанасий Василий 01.01.1909 Кировская область 06.07.1942 солдат (рядовой) Mühlberg/Neuburxdorf Мюльберг/Нойбурксдорф
15009 Дудочкин(Дудошкин) Николай Силантий Орджоникидзе младший лейтенант *
15010 Дудулин Степан Иван 12.09.1904 Орджоникидзевский край 09.06.1943 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
15011 Дудурич Геннадий Иван 01.01.1910 Львовская область 12.12.1941 не указано Lindenruh (Breslau)
15012 Дудченко Александр Андрей 28.07.1906 Днепропетровская, Чернявчино 30.09.1942 интендант unbekannt
15013 Дудченко Александр Григорий 18.01.1921 Устье, Каменец-Подольская область, Украина солдат (рядовой) *
15014 Дудченко Андрей Кирилл 18.12.1910 Харьков 10.05.1943 солдат (рядовой) Mühlberg/Neuburxdorf Мюльберг/Нойбурксдорф
15015 Дудченко Иван Андрей 13.09.1918 Петровка, Орджоникидзевский край 19.01.1944 солдат (рядовой) Wietmarschen Витмаршен
15016 Дудченко Иван Андрей 13.09.1918 Петровка, Орджоникидзевский край 19.02.1944 солдат (рядовой) Bathorn
15017 Дудченко Иван Пантелей 01.01.1923 Херсон 29.04.1943 солдат (рядовой) Bocholt Бохольт
15018 Дудченко Николай Иван 21.05.1921 Житомир 03.03.1944 солдат (рядовой) Skrobow Скробов
15019 Дудченко Сергей Александр 21.09.1921 Житомирская область 14.01.1942 солдат (рядовой) Oerbke Оербке
15020 Дудченко Степан 27.10.1910 Ново-Воронцовка, Николаевская область 10.05.1943 не указано *
15021 Дудченко Степан Иван 03.08.1918 Каменец-Подольская область солдат (рядовой) *
15022 Дудченко Терентий Петр Киев санитар/фельдшер *
15023 Дудченко Фёдор Василий 01.01.1923 Сумы 04.06.1944 солдат (рядовой) Bathorn
15024 Дудченко Фёдор Василий 01.01.1923 Сумы 04.06.1944 солдат (рядовой) Wietmarschen Витмаршен
15025 Дужук Николай Григорий 01.01.1922 Опанасово, Киевская область солдат (рядовой) *
15026 Дуз Гавриил 01.01.1905 Пераштепово, Днепропетровская область 21.11.1941 солдат (рядовой) Budesti Будешти
15027 Дуз Иван Кирилл 08.03.1920 Запорожье 25.06.1943 солдат (рядовой) Stargard (neuer Friedhof) Штаргард
15028 Дузь Емельян Дмитрий 08.05.1907 Чернигов 21.02.1943 солдат (рядовой) Duisburg Дуйсбург
15029 Дузь Илья Фёдор 01.01.1903 Вересочи, Черниговская область 25.06.1942 солдат (рядовой) Schaulen Шаулен
15030 Дука Александр 01.01.1919 Александровка, Днепропетровская область, Украина 02.10.1941 солдат (рядовой) Deblin Деблин
15031 Дука Григорий Василий 01.01.1915 Киев солдат (рядовой) *
15032 Дука Иван Иван 25.08.1908 Киевская область 22.04.1942 солдат (рядовой) Neumarkt Ноймаркт
15033 Дукач Иван 01.01.1918 Вечерочь, Львовская область, Украина 28.09.1941 солдат (рядовой) Deblin Деблин
15034 Дукач Степан Прокоп 13.05.1912 Клембовка, Каменец-Подольская область 08.04.1942 солдат (рядовой) Darnitza Дарница
15035 Дукка Григорий Иван 13.11.1918 Семёновка, Черниговская область 12.04.1942 солдат (рядовой) Wlodawa
15036 Дула Антон 22.07.1917 Николаевская область, Украина 21.11.1941 не указано Proskurow/Rakowa
15037 Дулаев Ислам 01.01.1905 Орджоникидзе 10.05.1944 не указано Chalkis
15038 Дулаладов Денис Ильич 01.05.1913 Мариуполь солдат (рядовой) *
15039 Дулеба Иван Степан 14.04.1910 Лашки-Королевски, Львовская область 17.12.1941 солдат (рядовой) Landeshut
15040 Дулеба Николай Иван 13.06.1908 Ляшки Королевские, Львовская область солдат (рядовой) *
15041 Дулевский Николай Иосиф 14.07.1921 Путивль, Сумская область 06.02.1942 солдат (рядовой) Neuengamme Нойенгамме
15042 Дулейко Александр Севастьян 28.02.1920 Киевская область 14.01.1942 солдат (рядовой) unklar
15043 Дулейко Александр Севастьян 20.02.1920 Киевское, Краснодарский край солдат (рядовой) *
15044 Дулецкий Лука Константин 18.10.1901 Киевская обл. 13.12.1941 солдат (рядовой) Zwickau Цвикау
15045 Дулин Клим Иван 01.01.1905 Бердянск, Запорожская область 19.07.1943 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15046 Дулин Кузьма Сергей 01.01.1912 Балабановка, Николаевская область, Украина 16.04.1942 солдат (рядовой) Proskurow/Rakowa
15047 Дулов Владимир Георгий 01.01.1917 Луганск 25.01.1944 сержант Ramsborn
15048 Дулов Степан Николаевич 07.01.1910 Днепропетровская обл. , Андреевка солдат (рядовой) *
15049 Дулцев Михаил Митрофан 20.01.1918 Орджоникидзевский край 14.10.1942 солдат (рядовой) Altenburg Альтенбург
15050 Дулькин Алексей Никита 22.02.1912 Козинка, Орджоникидзевский край солдат (рядовой) unbekannt
15051 Дульнявка Дмитрий Андрей 29.06.1905 Турка, Львовская область 03.10.1941 не указано Fullen Фуллен
15052 Дульский Ефратий Афиноген Мелитополь 15.11.1941 солдат (рядовой) Loebau
15053 Дульцев Алексей Сергей 15.09.1905 Старомарьевка, Орджоникидзевский край солдат (рядовой) *
15054 Дульцев Михаил Митрофан 20.01.1916 Надежда, Орджоникидзевский край 14.10.1942 солдат (рядовой) Altenburg Альтенбург
15055 Дуля Алексей Фёдор 17.03.1902 Днепропетровская область 21.03.1944 солдат (рядовой) Dortmund Дортмунд
15056 Дуля Афанасий Ефрем 17.08.1914 Новый Завод (Черниговская Область) 01.10.1942 солдат (рядовой) Bialystok Белосток
15057 Дуля Захар Фёдор 15.09.1906 Черниговская область 22.07.1942 солдат (рядовой) Seestadtl
15058 Дуля Иван Антон 21.07.1919 Сорокожицы, Черниговская область 08.02.1942 солдат (рядовой) Johannis-Bannberg Еоханес-Баннберг
15059 Дуля Иван Порфирий Кировоградская область 06.08.1942 солдат (рядовой) unklar
15060 Дуля Николай Фома 21.10.1921 Черниговская обл. 17.06.1942 солдат (рядовой) Strassburg-Stockfeld
15061 Дуля Пётр Матвей 01.01.1902 Кировоградская область 06.09.1942 солдат (рядовой) Düsseldorf-Gerresheim Дюссельдорф-Герресхайм
15062 Дуля Фёдор Иван 01.01.1913 Шейлута, Львовская область солдат (рядовой) *
15063 Дума Денис Яков 01.01.1910 Высшая Дубечня, Киевская область, Украина 06.01.1942 не указано Neues Lager Ноес-Лагер
15064 Дума Михаил Фёдор 01.01.1904 Полтава 15.12.1942 солдат (рядовой) Cholm/Skiernice 319 шталаг Холм/Скерниеце
15065 Думайский Семён Андрей 09.05.1919 Киевская область 13.08.1942 солдат (рядовой) Neuhammer Нойхаммер
15066 Думанецкий Григорий Пётр 01.01.1921 Белозерье, район Смела, Киевская область солдат (рядовой) *
15067 Думанов Иван Павел 09.07.1919 Воронцово-Николаевское, район Сальск лейтенант *
15068 Думанов Николай Василий 29.04.1909 Одесса старший лейтенант *
15069 Думанский Евмен Семён Киевская область 28.01.1942 не указано Neues Lager Ноес-Лагер
15070 Думанский Иван Николай 01.01.1911 Хутор Доманский, Каменец-Подольская область 22.03.1944 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
15071 Думанский Иван Пётр 10.04.1920 Каменец-Подольская область 06.10.1942 солдат (рядовой) unbekannt
15072 Думанский Николай Иосиф 01.01.1905 Каменец-Подольская область 31.12.1942 сержант Arnoldsweiler Арнольдсвайлер
15073 Думброво Михаил Иосиф 03.01.1912 Львовская обл. 26.10.1941 солдат (рядовой) Imielin
15074 Думенко Александр 01.01.1914 Снежковка, район Изюм, Харьковская область солдат (рядовой) *
15075 Думенко Григорий Илья Черниговская область 23.12.1942 солдат (рядовой) unklar
15076 Думенко Федос Иван 01.01.1908 Терешковка, Черниговская область 18.04.1942 солдат (рядовой) Przekopana Прцекопана
15077 Думеч Николай Даниил 18.10.1913 Замок, Львовская область 18.03.1942 не указано Neuhammer Нойхаммер
15078 Думинский Платон Никита 01.01.1908 Киев 03.01.1943 солдат (рядовой) Johannis-Bannberg Еоханес-Баннберг
15079 Думихов Андрей Даниил 15.03.1902 Первомайск, Одесская область 12.02.1943 солдат (рядовой) unbekannt
15080 Думич Василий 01.01.1910 Попельня, Львовская область 23.02.1942 не указано Bocholt Бохольт
15081 Думков Дмитрий 18.05.1914 Суворовская, Орджоникидзевский край солдат (рядовой) Auschwitz Аушвитц
15082 Думниш Владимир Василий 01.01.1918 с.Русаки, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15083 Думчик Тимофей Дмитрий 01.01.1907 Киевская область солдат (рядовой) *
15084 Думчиков Алексей Никита 15.05.1919 Купливаха, район Богодухов, Харьковская область солдат (рядовой) *
15085 Дунаев Александр Фёдор 10.08.1911 Алексеевка, Кировская область 04.04.1942 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof II) Цайтхайн II
15086 Дунаев Михаил Иван 15.03.1921 д.Литвиновка, Киевская область солдат (рядовой) *
15087 Дунаев Пётр Сергей Измайлово 10.11.1944 солдат (рядовой) Neuendorfer Gestell (Kgf.-Friedhof)
15088 Дунаев Федор Иванович 08.06.1908 Мариуполь солдат (рядовой) *
15089 Дунаевский Александр Максим 01.01.1902 Каменец-Подольская область 11.11.1944 солдат (рядовой) Joerstaumoen Йоерстаумоен (Норвегия)
15090 Дунаевский Вячеслав Владимир д.Росишки, Киевской обл. штатский *
15091 Дунаевский Марк Григорий 08.05.1907 Днепропетровск интендант *
15092 Дунаевский Марк Леонтий 01.01.1917 Винница военврач *
15093 Дунаенко Андрей Гордей 19.08.1906 Павловка-1, Киевская область 26.06.1942 солдат (рядовой) Neverdal (Gef.-Friedhof)
15094 Дунайный Роман Аким 01.10.1905 обл.Киевская солдат (рядовой) *
15095 Дундук Анатолий Яков 24.06.1921 Симферополь 04.06.1944 солдат (рядовой) Görlitz Гёрлитц
15096 Дункевич Антон Василий 05.12.1906 Вареж, Львовская область штатский Wietzendorf Витцендорф
15097 Дунов Анатолий василий 23.08.1923 Харьков младший лейтенант *
15098 Дуняшев Натвулла Ахмет 25.05.1902 Кировская обл. 01.12.1942 солдат (рядовой) Fallingbostel
15099 Дуняшев Федор Илья 31.08.1921 Киев лейтенант *
15100 Дупак Иван Николаевич 13.04.1921 Днепропетровская обл., д.Григорьевка старший лейтенант *
15101 Дупелыч Даниил Максим 15.05.1909 Львовская область 20.02.1942 солдат (рядовой) Senne Фореллькруг/Сенне
15102 Дупли Николай Иван 14.03.1919 Днепропетровская область 20.09.1942 солдат (рядовой) Spremberg
15103 Дуплий Пётр 09.10.1909 Киев 25.10.1941 солдат (рядовой) Janowski/Lemberg Яновски (Львов)
15104 Дуплик Евмен Афанасий 01.01.1907 Бирино, Черниговская область 19.07.1944 солдат (рядовой) Rohrsen Рорзен
15105 Дураков Александр Парфён 01.01.1924 Безопасное, Орджоникидзевский край 08.09.1943 солдат (рядовой) Gench (Gem. Friedh.) Belg. Limburg
15106 Дураков Дмитрий Гавриил 23.10.1913 Орджоникидзевский край 18.01.1942 солдат (рядовой) Hohenstein Хоенштайн
15107 Дураков Никита Лукич 16.04.1914 г.Лисичанск солдат (рядовой) *
15108 Дураков Петр Яковлевич 20.05.1920 Луганская обл., Россыпная младший сержант *
15109 Дураков Степан Даниил 01.01.1912 Безопасненское, Орджоникидзевский край солдат (рядовой) *
15110 Дурбалов Андрей Парфён 30.11.1903 Одесса 06.02.1942 солдат (рядовой) Halle / Sachsen-Anhalt
15111 Дурецкий Иван Даниил 08.10.1920 Коропеши, район Мироновка, Киевская область солдат (рядовой) *
15112 Дуриманов Иван Ефим 01.01.1900 Кировская область 25.11.1942 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15113 Дурин Макар Афанасий 10.04.1909 Кагановичи, Киевская область 31.03.1942 солдат (рядовой) Neues Lager Ноес-Лагер
15114 Дурицкий Александр Пётр 15.11.1911 Селищино, район Черняхов, Житомирская область 30.09.1942 штатский Mendenau
15115 Дурицкий Григорий Тит 01.01.1912 Луговики, Киевская область 29.11.1942 солдат (рядовой) Berlin Берлин
15116 Дурицын Анатолий Антон 27.08.1917 Харьковская область, Украина солдат (рядовой) *
15117 Дуркин Иван Николай 14.01.1920 Кировская область 07.02.1942 солдат (рядовой) Hammerstein (neuer Friedhof) Хаммерштайн
15118 Дурнев Василий Назар 25.12.1915 Фёдоровка, Харьковская область солдат (рядовой) *
15119 Дурнев Иван Ефим 12.01.1907 Мерефа, Харьковская область 30.05.1942 солдат (рядовой) Kowno-Kauen Ковно-Кауен
15120 Дурнев Михаил Аверьян 01.01.1926 Елизаветинка, Орджоникидзевский край 24.07.1944 солдат (рядовой) Triebschitz
15121 Дурнев Михаил Василий г.Киев солдат (рядовой) *
15122 Дурнев Пётр Игнат Охочее, Харьковская область 01.10.1942 солдат (рядовой) Dresden-Nordfriedhof
15123 Дурнев Пётр Фёдор 24.12.1906 Харьковская область 17.05.1943 солдат (рядовой) unklar
15124 Дурницкий Федор Дaнилович 15.06.1905 Сталинская обл., Орджоникидзевский р-н, пос. Еленовка сержант *
15125 Дурнов Николай Авраам 08.05.1923 г.Киев солдат (рядовой) *
15126 Дурноляп Иван Дмитрий 09.03.1922 Средняя Раевка, Днепропетровская область 07.12.1943 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15127 Дурноусов Николай Тимофей 06.12.1915 Харьков сержант *
15128 Дуров Еремей Борис 01.01.1901 Орджоникидзевский край 17.08.1944 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
15129 Дуров Иван Русская, Орджоникидзевский край 17.08.1944 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
15130 Дуросов Иван Иван 10.07.1911 Харьковская область 29.01.1943 солдат (рядовой) unklar
15131 Дурум Николай Васильевич 27.07.1902 Сталинская обл., Мариуполь капитан *
15132 Дуря Роман Дмитрий 22.06.1902 Черниговская область 01.12.1941 солдат (рядовой) Alt-Drewitz Альт-Древитц
15133 Дус Григоий 01.01.1920 Черниговская, Дремаловка военный техник *
15134 Дусенко Прокоп 01.01.1912 Киевская область 25.12.1941 не указано Proskurow/Rakowa
15135 Дутиков Иван Иван Георгиевск, Орджоникидзевский край солдат (рядовой) *
15136 Дутка Григорий Илья 12.08.1908 Львовская область 05.11.1941 не указано unbekannt
15137 Дутка Даниил Иван 28.09.1908 Львовская область 16.10.1941 не указано Auenrode
15138 Дутков Павел 01.03.1912 Киевская область 29.12.1942 не указано Ukraine
15139 Дутковский Николай Осип 01.10.1918 Житомирская область 03.01.1942 солдат (рядовой) Oerbke Оербке
15140 Дутов Александр Григорий 13.02.1921 Полтава 09.05.1942 лейтенант unbekannt
15141 Дутов Иван Алексей Александрия, Орджоникидзевский край 12.11.1942 солдат (рядовой) Düsseldorf-Gerresheim Дюссельдорф-Герресхайм
15142 Дутов Яков Павел 01.01.1908 Николаевка 26.10.1942 солдат (рядовой) unbekannt
15143 Дутуев Аскир Ахмат 03.03.1917 Орджоникидзевский край 26.08.1941 солдат (рядовой) Deblin Деблин
15144 Дутченко Михаил 18.12.1915 Ленино, Житомирская область, Украина 15.05.1943 солдат (рядовой) Falkenau Фалькенау
15145 Дутчик Ефрем Николай Николаевск 24.02.1943 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15146 Дутый Семён Марк 18.05.1905 Дудорково, Киевская область солдат (рядовой) *
15147 Дутько Мирослав Семён 05.11.1912 Львовская обл. 10.11.1941 солдат (рядовой) Alt-Drewitz Альт-Древитц
15148 Дух Иван Семён 01.01.1915 Львовская обл. 16.10.1941 солдат (рядовой) Alt-Drewitz Альт-Древитц
15149 Духамин Василий 27.01.1906 Николаево 04.03.1942 не указано Stablack Штаблак
15150 Духанин Василий Константин 01.01.1906 Николаевка, район Бессоновка, Пензенская область солдат (рядовой) *
15151 Духанин Сергей Андрей 01.01.1920 обл.Киевская солдат (рядовой) *
15152 Духачек Иосиф Иван 14.07.1921 Житомирская обл. 11.04.1942 солдат (рядовой) Oberlangen Оберланген
15153 Духневич Роман Федор д.Березная, Киев.обл. солдат (рядовой) *
15154 Духненко Александр 01.01.1921 Воров, район Черняхов, Житомирская область 05.08.1941 не указано Deblin Деблин
15155 Духнеч Данко Дмитрий 09.09.1909 Львовская область 14.08.1942 не указано unklar
15156 Духнивский Филимон Василий 01.01.1906 д.Лихач, Володарский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15157 Духно Михаил Иван 10.09.1909 д.Красиловка, Броварской р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15158 Духновский Прохор Тихон 01.01.1913 Киев солдат (рядовой) *
15159 Духопельник Николай Яков 16.05.1911 Житомир военный техник *
15160 Духота Василий Иван 01.01.1914 д.Старые Петровци, Дымерский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15161 Духота Василий Конон 01.01.1906 Киевская область 02.12.1944 солдат (рядовой) Hemer II Am Duloh Хемер II (у) Дуло
15162 Духота Василий Кузьма Киев солдат (рядовой) *
15163 Духота Василий Николай 01.01.1906 Дымерский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15164 Духота Григорий Давид 01.01.1907 Киев солдат (рядовой) *
15165 Духота Иван Трофим 30.01.1921 д.Горностайпиль, р-н Чернобыльский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
15166 Духота Трофим Остап д.Старые Петривцы, р-н Дымерский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
15167 Дученко Николай Андрей 02.12.1919 Кировоградская, М. Высковской, Аникеевка лейтенант *
15168 Дученко Пётр Пётр 23.01.1915 Киев 15.04.1943 солдат (рядовой) Steinhaldenfriehof (Stuttgart)
15169 Дученко Семён 01.02.1912 Чалбары, Николаевская область 02.12.1941 солдат (рядовой) Budesti Будешти
15170 Душа Иван Самуил 01.01.1918 Городище, Черниговская область 19.01.1942 не указано Neues Lager Ноес-Лагер
15171 Душенко Матвей Лаврентьевич 17.11.1900 Днепропетровская обл., Васильевский р-н, хут. Чаплин солдат (рядовой) *
15172 Душин Тимофей 09.11.1909 Высокогорье, Кировская область 21.01.1944 не указано Bergen-Belsen Берген-Бельсен
15173 Душко Василий Моисей Николаевка 05.05.1944 солдат (рядовой) Wietmarschen Витмаршен
15174 Душко Василий Моисей Николаевка 05.05.1944 солдат (рядовой) Bathorn
15175 Душко Константин Андрей 01.01.1918 Каменец-Подольская область 29.01.1942 солдат (рядовой) Spittal Шпитталь (Австрия)
15176 Душко Николай Герасим 15.12.1910 Полтава старший лейтенант *
15177 Душко Семён Сергей Харьковская обл. 29.05.1944 солдат (рядовой) Hohenstein Хоенштайн
15178 Душков Михаил Алексей 27.09.1918 Стеклозавод "Красный Луч" 24.03.1942 солдат (рядовой) Spittal Шпитталь (Австрия)
15179 Дыба Василий Иван 20.03.1913 д. Насташка, Рокитнянский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15180 Дыба Михаил Тимофей 10.02.1912 Орджоникидзевский край 30.01.1942 солдат (рядовой) Sandbostel Сандбостель
15181 Дыбек Илья Прохор 03.04.1921 Городище, Киевская область, Украина солдат (рядовой) *
15182 Дыбов Василий Яким 04.04.1916 Дарьевка, Кировоградская область 25.09.1943 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
15183 Дыбченко Николай Фёдор 06.03.1923 М.-Дворянка, Николаевская область, Украина 19.03.1944 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
15184 Дыка Степан Андрей 01.01.1916 Худяки, Киевская область, Украина солдат (рядовой) *
15185 Дыкаев Арти Ахмед Вовятаки, Орджоникидзевский край 24.01.1942 солдат (рядовой) Saporoshje
15186 Дыкун Иосиф Семён 01.01.1905 Киевская область 26.12.1942 ветеренар *
15187 Дылевский Николай Иосиф 14.07.1921 Путивль, Сумская область, Украина младший сержант *
15188 Дыль Николай Василий 13.04.1912 Киевская область солдат (рядовой) *
15189 Дымарёв Пётр Григорий 01.01.1908 Вознесенская, Краснодарский край солдат (рядовой) *
15190 Дымедив Иосиф Герасим 01.01.1912 Хренов, район Бобрка, Львовская область 23.09.1941 не указано Annaberg (Sonderfriedhof d. sowj. Russen)
15191 Дыминчук Иван Григорий 01.01.1914 Каменец-Подольская обл. 03.03.1942 солдат (рядовой) Brunnersdorf
15192 Дымченко Леонид Пантелей 01.01.1925 Николаевск, Краснодарский край солдат (рядовой) *
15193 Дынко Борис Антон 10.10.1919 Переяславка, Черниговская область 06.01.1942 солдат (рядовой) Stern-Buchholz
15194 Дынко Иван Яков 01.01.1923 Днепропетровская область 15.02.1943 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15195 Дынник Иван Василий 23.11.1911 Киев младший лейтенант *
15196 Дынник Фёдор Степан 13.09.1903 Черниговская область 21.12.1941 штатский Krems-Gneixendorf (Waldfriedhof) Вальдфридхоф Кремс-Гнейксендор
15197 Дынько Иван Яков 01.01.1923 Днепропетровск 15.02.1943 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15198 Дыня Сергей Пётр 10.06.1904 Харьковская область 24.01.1943 солдат (рядовой) Morfontaine (Festungsgelaende)
15199 Дыряев Алексей С. 15.12.1911 Южно-Осетинская, Орджоникидзевский край 30.05.1942 не указано Saporoshje
15200 Дыхалов Иван Максим 23.06.1920 Николаевская (Орджоникидзевский Край) солдат (рядовой) *
15201 Дыхалов Павел Максим 02.05.1922 Николаевская 04.11.1941 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof I) Цайтхайн I
15202 Дыханов Николай Дмитриевич 26.02.1918 Мариуполь младший лейтенант *
15203 Дыханов Павел Максим 02.05.1922 Николаевская, район Дигора, Северная Осетия солдат (рядовой) *
15204 Дышлевский Антон 01.01.1910 Яхновцы, Каменец-Подольская область, Украина 21.02.1944 солдат (рядовой) Schreckenstein
15205 Дышлевский Антон Иосиф 01.01.1910 Каменец-Подольская обл. 21.02.1944 солдат (рядовой) Aussig
15206 Дышлов Григорий Павел 20.11.1920 г. Белая Церковь, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15207 Дышловенко Николай Прокоп 12.12.1914 Николаевская область 08.07.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
15208 Дышлук Иосиф Трофим 18.09.1905 Киевская обл., Белоцерковский р-н, с.Чупира солдат (рядовой) *
15209 Дышлюк Михаил Корней 01.01.1918 д. Гостра Могила, Ставищенский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15210 Дышлюк Олеян Фокий 01.06.1909 Киевская область 09.12.1941 солдат (рядовой) Grossenhain Гроссенхаин
15211 Дыщловой Виктор Власович 29.10.1918 Кировоград старший сержант *
15212 Дьяк Степан Лука 29.10.1920 Моринцы, Киевская область 09.12.1941 солдат (рядовой) Schwerin Шверин
15213 Дьяк Филипп Андрей 01.05.1918 Житомирская обл. 19.07.1943 старший сержант Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
15214 Дьяков Василий Матвей 21.08.1912 Львовская область 15.02.1942 солдат (рядовой) Wietzendorf Витцендорф
15215 Дьяков Иван Яким 08.02.1912 Львовская область 05.10.1941 солдат (рядовой) Neubrandenburg Нойбранденбург
15216 Дьяков Кузьма Пётр 08.07.1918 Киев 31.05.1944 солдат (рядовой) Wittenberg
15217 Дьяков Марк Пётр 01.01.1923 Ерёминка, Харьковская область 10.01.1943 сержант Lamsdorf Ламсдорф
15218 Дьяков Михаил Владимир 15.01.1919 Киевская область 24.09.1941 солдат (рядовой) Deblin Деблин
15219 Дьяков Михаил Трофим 27.12.1922 Харьковская область 14.01.1944 солдат (рядовой) Stablack Штаблак
15220 Дьяков Пётр Иван Орджоникидзевский край 28.09.1942 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15221 Дьяков Прокофий Дмитрий 26.02.1905 Орджоникидзевский край 13.06.1943 солдат (рядовой) *
15222 Дьяков Степан Михаил 06.08.1906 Станица Самажская, Орджоникидзевский край 16.08.1944 солдат (рядовой) Bolchen
15223 Дьяковский Василий Михаил 01.01.1921 Одесса младший лейтенант *
15224 Дьяковцов Никифор Гавриил 22.02.1915 Зувдау, Орджоникидзевский край 04.11.1941 солдат (рядовой) Auschwitz Аушвитц
15225 Дьяконенко Фёдор Роман 01.01.1919 Березянка, Черниговская область 08.09.1943 солдат (рядовой) Görlitz Гёрлитц
15226 Дьяконко Фёдор Иван 07.03.1919 Березанка, район Нежин, Черниговская область 08.09.1943 солдат (рядовой) Görlitz Гёрлитц
15227 Дьяконов Георгий Александр 28.09.1923 Николаевка солдат (рядовой) *
15228 Дьяконов Иван Михаил 01.01.1909 Николаевская интендант *
15229 Дьяконов Михаил Савелий 01.01.1911 Хутор Харьковский, Краснодарский край солдат (рядовой) *
15230 Дьяконов Николай Михаил 18.02.1922 Николаевка старший лейтенант *
15231 Дьяконов Федор Тимофей 07.06.1907 Орджоникидзенский 30.06.1942 лейтенант *
15232 Дьяконов Фёдор Григорий 04.05.1917 Орджоникидзевский край солдат (рядовой) *
15233 Дьяцков Иван Ефим 01.01.1910 Николаевка 28.02.1942 солдат (рядовой) unbekannt
15234 Дьячев Михаил Григорий 02.09.1919 Угерцы, Львовская область 02.05.1942 солдат (рядовой) Kowno-Kauen Ковно-Кауен
15235 Дьяченко Александр Ефрем 01.01.1911 Житомирская область 26.10.1943 солдат (рядовой) Hohenstein Хоенштайн
15236 Дьяченко Александр Иванович 15.11.1917 Харьковская обл. солдат (рядовой) *
15237 Дьяченко Аникей Каленик Буки, Киевская область 19.01.1945 штатский Dalum Далум
15238 Дьяченко Антон Устин 01.01.1901 Кировоградская область 20.01.1943 солдат (рядовой) Hemer I Höcklingser Weg Хемер I Хёклингсер Вег
15239 Дьяченко Антон Филипп 07.09.1908 Днепропетровская область 02.04.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
15240 Дьяченко Вадим Григорий 01.01.1918 Киевская область 18.01.1942 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15241 Дьяченко Василий Гавриил 25.05.1921 Вознесенская 08.03.1943 солдат (рядовой) Eisenach Айзенах
15242 Дьяченко Василий Иван 10.11.1916 Закиренцы, Черниговская область 15.10.1944 солдат (рядовой) Berlin Берлин
15243 Дьяченко Василий Кирилл 07.01.1918 Харьковская область 08.04.1942 солдат (рядовой) Münsingen Мюнсенген (Вюртенберг)
15244 Дьяченко Василий Харитон 06.03.1921 д.Телешовка, Ракитнянского р-на, Киевской обл. солдат (рядовой) *
15245 Дьяченко Георгий Александр 08.01.1904 Гулюгаевская, Орджоникидзевский край 05.01.1943 солдат (рядовой) Kiew
15246 Дьяченко Григорий Андрей 19.08.1913 Харьковская 20.03.1944 лейтенант Witzleben b.Strassburg Витцлебен
15247 Дьяченко Данила Селиверст 11.12.1907 Полтава старший лейтенант *
15248 Дьяченко Дмитрий Ефрем 25.12.1911 Киевская область 01.09.1941 солдат (рядовой) unbekannt
15249 Дьяченко Дмитрий Пётр 07.11.1921 Черниговская область 25.11.1942 солдат (рядовой) Bocholt Бохольт
15250 Дьяченко Дмитрий Яков д. Белогородка,Киево-Святошинский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15251 Дьяченко Евтихий Платон Киев 20.09.1943 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
15252 Дьяченко Иван 01.01.1910 Орджоникидзе не указано *
15253 Дьяченко Иван 17.04.1911 Чернигов *
15254 Дьяченко Иван Антон 01.01.1920 Красное, Киевская область 02.07.1942 штатский Ponjatowa Понятова
15255 Дьяченко Иван Владимир 20.10.1903 Мариуполь 12.02.1944 солдат (рядовой) Altengrabow-West Альтенграбов
15256 Дьяченко Иван Иван 01.01.1921 Троицкая, Орджоникидзевский край 01.12.1941 солдат (рядовой) Oerbke Оербке
15257 Дьяченко Иван Семён 01.10.1902 Красное, Черниговская область 17.09.1942 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof II) Цайтхайн II
15258 Дьяченко Иван Фёдор 23.01.1904 Днепропетровская область 10.04.1943 солдат (рядовой) Skrobow Скробов
15259 Дьяченко Иван Феоктист 15.01.1907 Орджоникидзевский край солдат (рядовой) *
15260 Дьяченко Илья Игорь Каменец-Подольская обл. солдат (рядовой) Sagan Заган
15261 Дьяченко Илья Порфирий Новый Босар, Черниговская область 14.01.1942 не указано Grodno Гродно
15262 Дьяченко Константин Григорий 01.01.1901 Киевская область 28.08.1942 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15263 Дьяченко Кузьма Иван 12.12.1911 Романовка, Николаевская область 17.05.1943 солдат (рядовой) Jaerstadmaen Яерштадмаен
15264 Дьяченко Куприян Сергей 01.05.1900 Орджоникидзевский край 17.02.1944 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15265 Дьяченко Михаил Николай 01.01.1902 Киевская область 30.12.1942 солдат (рядовой) unbekannt
15266 Дьяченко Михаил Николай 01.01.1902 Киевская область 26.10.1942 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15267 Дьяченко Нестор Иван 01.01.1914 Пятигорье, Киевская область солдат (рядовой) *
15268 Дьяченко Никита Пётр Орджоникидзевский край 18.12.1942 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15269 Дьяченко Никифор Пётр 25.11.1911 Харьковка солдат (рядовой) *
15270 Дьяченко Николай Ануфрий 10.10.1920 с.Масловка, Мироновский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15271 Дьяченко Николай Михаил 15.12.1914 Губаровка, Кировоградская область 27.06.1944 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
15272 Дьяченко Николай Тихон 01.01.1911 д. Красиловка, Броварский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15273 Дьяченко Павел Ефим 21.07.1912 Житомирская область 10.12.1941 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15274 Дьяченко Пантелей Илья 25.07.1900 Петровка, Черниговская область 27.06.1942 солдат (рядовой) Jaroslau Ярослау
15275 Дьяченко Петр Архип 15.09.1918 с.Шевченко, Вильшанский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15276 Дьяченко Петр Григорьевич 06.08.1918 Мариуполь солдат (рядовой) *
15277 Дьяченко Петр Прохор 01.01.1914 Полтава лейтенант *
15278 Дьяченко Пётр Карп 01.05.1920 Житомирская область 29.11.1941 солдат (рядовой) unklar
15279 Дьяченко Пётр Трофим 01.01.1903 Черниговская область, Украина 18.04.1943 солдат (рядовой) Dortmund Дортмунд
15280 Дьяченко Пётр Фёдор 01.01.1911 Орджоникидзевский край 05.10.1942 солдат (рядовой) Zwickau Цвикау
15281 Дьяченко Прокофий Петр 10.08.1911 Киевская 22.03.1943 младший лейтенант unbekannt
15282 Дьяченко Сергей Степан 01.01.1917 Киев солдат (рядовой) *
15283 Дьяченко Соловей Николай 02.01.1920 Киевская область 14.06.1942 солдат (рядовой) Luckenwalde Лукенвальде
15284 Дьяченко Степан Алексей 01.08.1922 Богуслав, Киевской обл. лейтенант *
15285 Дьяченко Степан Иван 26.10.1917 Черниговская область 03.05.1944 солдат (рядовой) unklar
15286 Дьяченко Степан Иван 01.02.1921 Киев лейтенант *
15287 Дьяченко Степан Конан 01.01.1906 Киевская обл. другие *
15288 Дьяченко Степан Никита 01.01.1919 Белозерка, Киевская область солдат (рядовой) *
15289 Дьяченко Тимофей Семён Бурлацкое, Орджоникидзевский край 31.10.1944 солдат (рядовой) Alexisdorf Алексисдорф
15290 Дьяченко Тимофей Семён 20.06.1909 Киевская область 07.07.1942 солдат (рядовой) Hohenstein Хоенштайн
15291 Дьяченко Харитон Яков 01.01.1914 Шалуниха, Киевская область 27.07.1942 солдат (рядовой) Darnitza Дарница
15292 Дьяченко Яков Максим 12.03.1909 Томыслово, Орджоникидзевский край 29.10.1942 солдат (рядовой) Muenstereifel
15293 Дьяченко Яков Филипп 25.05.1902 Днепропетровская обл. 29.04.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
15294 Дьяченок Степан Василий 01.01.1908 Киевская область 26.03.1944 солдат (рядовой) unklar
15295 Дьячишин Иван Григорий 01.01.1920 Рябиевка, Каменец-Подольская область солдат (рядовой) *
15296 Дьячук Максим Лазарь 08.02.1908 Киевская область солдат (рядовой) *
15297 Дьячук Марк Степан 01.01.1905 Киевская область 25.09.1944 солдат (рядовой) Wesuwe Везуве
15298 Дюбенко Павел Роман 01.01.1910 Киевская обл. 28.11.1944 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof IV) Цайтхайн IV
15299 Дюбенко Свиридон Тимош 17.12.1918 д.Беличи, Киевского р-на, Киевской обл. солдат (рядовой) *
15300 Дюбенко Сергей Хотис 20.02.1921 с.Пинчуки, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15301 Дюдин Аким Яков 16.08.1912 Добрянка 31.03.1942 солдат (рядовой) Steinhaeusl
15302 Дюдин Аким Яков 16.08.1914 Добрянка, Черниговская область солдат (рядовой) *
15303 Дюдя Иван Григорий 01.01.1905 Днепропетровская область 11.03.1943 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
15304 Дюжев Иван Ефим 01.01.1916 Николаевка, район Козловка, Воронежская область солдат (рядовой) *
15305 Дюкин Алексей Иван 24.03.1919 Кировская обл. 19.04.1942 солдат (рядовой) Hohenstein Хоенштайн
15306 Дюков Иван Дмитрий 05.05.1918 Харьковская обл. 09.12.1941 солдат (рядовой) Sandbostel Сандбостель
15307 Дюма Николай Иван 06.01.1908 Львовская область 16.02.1942 не указано Nassadel
15308 Дюмин Михаил Леонтий 08.11.1914 Новосёлки, Николаевская область 14.03.1944 не указано Wilno
15309 Дюндик Матвей Кузьма 01.01.1901 Черниговская область 18.05.1944 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15310 Дюс Алексей Андрей 19.05.1920 д.Лукьяновка, р-н Барышевский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
15311 Дягилев Алексей Фрол 01.01.1919 Н.-Некрито, Харьковская область 02.08.1941 не указано Deblin Деблин
15312 Дягилев Архип Архип 25.09.1911 Николаевка солдат (рядовой) *
15313 Дягилев Григорий Иван 22.06.1914 Терновая, Харьковская область 04.11.1944 солдат (рядовой) Bochum-Witten
15314 Дягиль Иван Кузьма 01.07.1911 Бильмачовка, Черниговская область 23.05.1942 не указано Neues Lager Ноес-Лагер
15315 Дядек unklar Фёдор 01.01.1921 Митковцы, Каменец-Подольская область 20.10.1941 солдат (рядовой) Gross Born-Westfalenhof
15316 Дяден Иван Афанасий 01.01.1912 Харьков 02.11.1944 солдат (рядовой) Hemer II Am Duloh Хемер II (у) Дуло
15317 Дяденко Ачан Никифор с.Насташка, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15318 Дяденко Иосиф Павел 03.11.1919 д.Поповка, обл.Киевсская солдат (рядовой) *
15319 Дяденко Тимофей Попка 11.07.1914 Киевская,Носташ младший лейтенант *
15320 Дядичко Павел Дмитрий 10.02.1909 Харьковская область 01.06.1944 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
15321 Дяднев Иван Николай 01.01.1916 Харьковская область солдат (рядовой) *
15322 Дядченко Егор 16.04.1903 Мерефа, Харьковская область 14.09.1942 солдат (рядовой) Janowski/Lemberg Яновски (Львов)
15323 Дядык Яков Дмитрий 11.03.1920 Полтава 14.07.1942 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof II) Цайтхайн II
15324 Дядьченко Василий 28.02.1907 Харьковская область 29.01.1942 не указано Radaschkowitschi
15325 Дядюля Василий Александр 20.11.1912 Харьковская область 12.12.1941 солдат (рядовой) Flossenbürg Флоссенбюрг
15326 Дядюра Василий Иван 31.08.1913 р-н Александровский, обл.Киевская военный техник *
15327 Дядюра Филипп Иван 28.02.1918 Житомир 28.02.1943 сержант Wietzendorf Витцендорф
15328 Дядюша Матвей Василий 07.01.1920 Белозёры, Киевская область 23.01.1942 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15329 Дяжев Александр Тимофей 10.09.1919 Кировоградская область 24.12.1941 солдат (рядовой) Heppenheim Хеппенхайм
15330 Дязлев Фёдор Семён 15.02.1900 Николаевское, Акмолинская область 19.11.1942 солдат (рядовой) Görlitz Гёрлитц
15331 Дяйкин Михаил Семён 22.12.1921 Новомихайловка, Орджоникидзевский край 29.07.1943 солдат (рядовой) Rostock (neuer Friedhof)
15332 Дякив Василий Матвей 21.08.1912 Гутеско-Турянск, Львовская область 15.02.1942 солдат (рядовой) Wietzendorf Витцендорф
15333 Дякин Фёдор Василий 13.08.1920 Николаевка 04.06.1942 солдат (рядовой) unbekannt
15334 Дямолов Григорий Петрович 15.04.1915 с.Первомайское солдат (рядовой) *
15335 Дяновский Василий 01.01.1921 Одесса сержант *
15336 Дянченко Иван Василий 30.08.1907 д.Дударков, Бориспольского р-на, Киевской обл. солдат (рядовой) *
15337 Дяров Байдавлет Дяр 18.03.1902 Миргородский, Западный Казахстан 23.02.1943 солдат (рядовой) Arnoldsweiler Арнольдсвайлер
15338 Дятевич Михаил Григорий 01.01.1905 Запорожье 17.03.1942 солдат (рядовой) Marburg/Drau
15339 Дятел Афанасий 01.01.1910 Житомирская область 26.12.1941 не указано Staro-Konstantinow
15340 Дятенко Павел Иван 07.03.1918 Днепропетровская обл. 02.11.1941 солдат (рядовой) Kuepper
15341 Дятков Владимир 15.05.1920 Сталинская обл., Мариуполь солдат (рядовой) *
15342 Дятковский Сидор Михаил 13.08.1908 Львовская область 11.01.1942 не указано unbekannt
15343 Дятлов Алексей Никита 01.01.1906 Орджоникидзевский край 23.11.1944 солдат (рядовой) Wietmarschen Витмаршен
15344 Дятлов Алексей Никита 01.01.1906 Орджоникидзе 23.11.1944 солдат (рядовой) Bathorn
15345 Дятлов Василий 01.01.1916 Киев солдат (рядовой) *
15346 Дятлов Михаил Иван 05.11.1921 Харьков 14.07.1944 солдат (рядовой) Alexisdorf Алексисдорф
15347 Дятлов Павел Евсей 01.01.1907 Одринка, Харьковская область 19.04.1942 солдат (рядовой) Proskurow/Rakowa
15348 Дятловский Александр 16.03.1912 Магдалиновка, Днепропетровская область 21.04.1944 не указано Wanne-Eickel (Waldfriedhof ) Вальдфридхоф Ване-Айкель
15349 Дятловский Алексей Сергей 16.03.1912 Евдокиевка, Днепропетровская область 21.04.1944 штатский Wanne-Eickel (Waldfriedhof ) Вальдфридхоф Ване-Айкель
15350 Дятский Иван 06.01.1902 Н.-Николаевка, Сталинградская область 12.07.1944 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
15351 Дятченко Алексей Иван Херсонская обл. солдат (рядовой) Marburg/Drau
15352 Дяченко Аксентий Никифор 14.02.1911 д. Мисайловка, Богуславский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15353 Дяченко Максим Алексей 06.06.1907 д. Зеленки, Мироновский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15354 Дяченко Марк Герасимович 01.01.1904 Лозовая, Харьковская обл. солдат (рядовой) *
15355 Дяченко Николай Никита 01.01.1909 Киевская обл. солдат (рядовой) *
15356 Дяченко Петр Ефим 28.01.1916 д.Калита, Броварского р-на, Киевской обл. старшина *
15357 Дяченко Роман Иван 25.02.1918 с.Семиполки, Броварской р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
15358 Дяченко Сергей Степан 01.01.1917 Киев солдат (рядовой) *
15359 Дячише Иван Григорий 01.01.1920 Каменец-Подольская область 13.11.1941 солдат (рядовой) unklar
15360 Ева Андрей 01.01.1908 Белоцерковка, Николаевская область 16.01.1943 солдат (рядовой) Boehlen mehrfach
15361 Евангелистов Димитрий Николаевич 10.10.1921 Сталинская обл., Мариуполь солдат (рядовой) *
15362 Евашко Леонтий Михаил 16.08.1920 Ровно 30.09.1944 солдат (рядовой) Bielefeld-Senne Билефелд-Зенне
15363 Евгенюк Ананий Андриан 26.03.1911 Винница 25.10.1941 солдат (рядовой) Neuhammer Нойхаммер
15364 Евгенюк Степан Иван 18.12.1912 Винница 16.02.1942 солдат (рядовой) Neuhammer Нойхаммер
15365 Евглевский Никанор Александр 19.09.1918 Б. Каменец солдат (рядовой) *
15366 Евглевский Никифор Александр 19.09.1918 Каменец 25.02.1942 солдат (рядовой) Brandis
15367 Евграфов Максим Андрей 03.03.1906 Ново-Одесса капитан *
15368 Евдокименко Андрей Дмитрий 15.10.1919 Киевская обл. 22.02.1942 солдат (рядовой) Grossenhain Гроссенхаин
15369 Евдокименко Михаил Фёдор 27.11.1914 Киев 05.03.1943 солдат (рядовой) unbekannt
15370 Евдокименко Павел Иван 12.07.1921 Днепропетровская область 30.10.1941 солдат (рядовой) unbekannt
15371 Евдокименко Павел Никита 01.01.1909 Житомирская обл. солдат (рядовой) Bocholt Бохольт
15372 Евдокименко Пётр Даниил 21.08.1924 Харьковская область 26.10.1942 солдат (рядовой) unbekannt
15373 Евдокименко Фёдор Иван 22.06.1918 Фёдоровка, район Малин, Житомирская область 20.11.1944 не указано Altengrabow-West Альтенграбов
15374 Евдокименко Филипп Константинович 02.08.1912 Черниговская обл., Камаривский р-н, с. Печи солдат (рядовой) *
15375 Евдокимов Александр Михаил Чернигов 16.02.1943 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15376 Евдокимов Василий Виктор 01.01.1925 Григоровка, Харьковская область 30.03.1943 солдат (рядовой) Uman
15377 Евдокимов Василий Павел 20.03.1921 Кленовое, Кировская область 01.12.1941 не указано Bergen-Belsen Берген-Бельсен
15378 Евдокимов Георгий Василий 15.04.1906 Херсон, Одесская область 14.05.1944 солдат (рядовой) Bolchen
15379 Евдокимов Георгий Семён 16.02.1918 Одесса сержант *
15380 Евдокимов Егор Кирей 05.04.1903 Орджоникидзевский край 24.02.1943 солдат (рядовой) Harstad
15381 Евдокимов Иван Николай 27.05.1919 Киев солдат (рядовой) *
15382 Евдокимов Михаил Иван 16.09.1921 Кузра, район Вознесенск, Ленинградская область 02.01.1942 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof II) Цайтхайн II
15383 Евдокимов Николай Георгий 23.12.1923 Киев не указано *
15384 Евдокимов Николай Иван 22.05.1900 Николаевская обл. 23.02.1943 солдат (рядовой) Hemer I Höcklingser Weg Хемер I Хёклингсер Вег
15385 Евдокимов Николай Иван 01.01.1909 Киев 01.10.1942 солдат (рядовой) Bocholt Бохольт
15386 Евдокимов Николай Сергей 14.09.1923 Хутор Евдокимовский, Орджоникидзевский край 07.04.1944 солдат (рядовой) Sagan Заган
15387 Евдокимов Павел Иван 01.01.1909 Киевская область 11.09.1944 солдат (рядовой) unbekannt
15388 Евдокимов Пётр Григорий 22.01.1917 Гузинка, Харьковская область 13.02.1942 солдат (рядовой) Liebenwerda
15389 Евдокимов Семён 01.01.1900 Орджоникидзевский край 16.09.1942 солдат (рядовой) *
15390 Евдокимов Семён Андрей 14.02.1906 Елизаветовка, Орджоникидзевский край 01.10.1944 солдат (рядовой) Herleshausen Херлесхаузен
15391 Евдокимов Трофим Никита 28.02.1912 Негроши, Киевская область солдат (рядовой) *
15392 Евдокимов Фёдор Влас Орджоникидзевский край 27.10.1942 солдат (рядовой) Espelkamp
15393 Евдохин Николай Федосей 05.11.1911 Водяна, Кировоградская область, Украина солдат (рядовой) *
15394 Евдоченко Григорий Сидор 14.09.1922 р-н Чернобыльский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
15395 Евдошенко Яков Иван 24.09.1905 Орджоникидзевский край 23.03.1944 солдат (рядовой) Luenen-Brambauer (Kommunal-Friedhof)
15396 Евдошенков Иван Александр 11.08.1906 Харьковка 10.12.1941 солдат (рядовой) unklar
15397 Евдошин Сафрон Иосиф 01.09.1908 Каменец-Подольская область 17.09.1943 солдат (рядовой) Aspfjord
15398 Евдусенко Иван Владимир 19.09.1910 д.Лехновка, р-н Березанский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
15399 Евдушенко Иван Владимир 19.09.1910 Киевская область 19.12.1941 солдат (рядовой) Bocholt Бохольт
15400 Евдушенко Илья Тихон 01.01.1913 Поповка, Донецкая область 09.12.1941 не указано Janowski/Lemberg Яновски (Львов)
15401 Евенко Владимир 10.11.1921 Киев солдат (рядовой) *
15402 Евенко Иван Иван 27.09.1920 Черниговская область 08.07.1942 солдат (рядовой) Neuhammer Нойхаммер
15403 Евенко Иван Калистрат 16.07.1914 Лукьяновка, Киевская область 09.04.1942 солдат (рядовой) Kielce
15404 Евенко Михаил Семенович 01.01.1910 кировоград солдат (рядовой) *
15405 Евенко Фёдор Корней 24.02.1914 Сам-Городок, Киевская область 23.08.1943 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
15406 Евеч Фёдор Игнат 15.01.1910 Гуляйка, Киевская область 16.11.1941 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15407 Евич Прокофий Тимофей 01.01.1901 Лестви, Черниговская область 24.10.1942 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
15408 Евко Даниил Николай 16.04.1916 Керчь 16.10.1943 солдат (рядовой) unbekannt
15409 Евко Иван Кондрат 12.03.1905 Днепропетровская область 05.06.1943 солдат (рядовой) Cholm/Skiernice 319 шталаг Холм/Скерниеце
15410 Евко Иван Савелий 20.06.1913 Киев интендант *
15411 Евко Николай Михаил Николаевская,Н-Буг 23.01.1943 интендант Regensburg Регенсбург
15412 Евко (Ерко) Павел Лука 01.01.1915 обл.Киевская солдат (рядовой) *
15413 Евлаг Семен Киевской обл. солдат (рядовой) *
15414 Евлаг Семён Киевская область 15.03.1944 солдат (рядовой) Bathorn
15415 Евлаг Семён Киевская область 15.03.1944 солдат (рядовой) Wietmarschen Витмаршен
15416 Евлан Семен обл.Киевская солдат (рядовой) *
15417 Евланов Иван Иван 15.09.1910 Николаево, Воронежская область 04.01.1942 солдат (рядовой) Zambrow Замбров
15418 Евланов Фёдор Давид 09.07.1913 Черниговская область 07.12.1941 солдат (рядовой) unklar
15419 Евлах Николай 08.10.1922 Киевская область 10.01.1942 не указано Proskurow/Rakowa
15420 Евлахов Иван 01.01.1918 Березовка, Киевская область 10.03.1942 солдат (р