Электронная база данных на 60 тысяч военнопленных, уроженцев Украины. Саксонские мемориалы.
http://www.ssu.gov.ua/sbu/doccatalog/document?id=90384
Прізвище Ім'я По-батькові Дата народж. Місце народження Дата смерті Військове звання Табір утримання Табір утримання (рос.)
19001 Игнатенко Федор Семен 17.02.1901 д.Людвиновка, Киевская обл. сержант *
19002 Игнатенко Федор Трофим 18.02.1914 Николаев лейтенант *
19003 Игнатенко Фёдор Анисим 26.11.1905 Ростовский, район Орджоникидзе 01.01.1942 солдат (рядовой) Saporoshje
19004 Игнатенко Филипп Тимофей 18.10.1921 д.Сеньковка, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19005 Игнатенко Яков Нестор 26.01.1908 Днепропетровская область 11.11.1944 солдат (рядовой) Bladenhorst-Castrop-Rauxel
19006 Игнатков Григорий 01.01.1902 Красиловка, район Бахмач, Черниговская область 18.10.1944 солдат (рядовой) Hammerstein (neuer Friedhof) Хаммерштайн
19007 Игнатов Алексей Алексей 22.03.1919 Львовская область 21.06.1942 солдат (рядовой) Wolfenbüttel Вольфенбюттель
19008 Игнатов Василий Федорович 11.12.1921 Донецкая обл., Константиновка младший сержант *
19009 Игнатов Георгий Фёдор 28.03.1908 Вараскино, Кировская область 07.12.1941 солдат (рядовой) Zambrow Замбров
19010 Игнатов Григорий Андрей 01.01.1918 с.Троещина, Броварской р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19011 Игнатов Иван Михаил 01.01.1915 Александровская (Орджоникидзевский Край) 16.09.1943 солдат (рядовой) unbekannt
19012 Игнатов Леонид Афанасий 26.04.1911 Одесса капитан *
19013 Игнатов Михаил Николай 01.01.1915 Львов 01.05.1942 солдат (рядовой) Ponjatowa Понятова
19014 Игнатов Михаил Пимен Орджоникидзевский край 10.05.1943 солдат (рядовой) Görlitz Гёрлитц
19015 Игнатов Павел Трофим 01.01.1921 Николаевская область 18.09.1941 солдат (рядовой) Deblin Деблин
19016 Игнатов Роман Давид 18.11.1907 Киев солдат (рядовой) *
19017 Игнатов Фёдор Илья 10.03.1921 Измайлово солдат (рядовой) *
19018 Игнатовский Иван Петр 01.01.1903 Киевская обл. штатский *
19019 Игнатченко Сергей Степан 25.10.1911 Полтава 07.03.1942 лейтенант unbekannt
19020 Игнатьев Георгий Андрей 04.04.1903 Кировоград старший лейтенант *
19021 Игнатьев Иван Кирилл 01.01.1919 Верхтортим, район Кайский, Кировская область солдат (рядовой) *
19022 Игнатьев Иван Федор 20.10.1915 Черниговская,Гремяч младший лейтенант *
19023 Игнатьев Павел Василий 04.03.1908 Житомирская область 07.07.1942 солдат (рядовой) Luckenwalde Лукенвальде
19024 Игнатьев Павел Илья 25.06.1920 Боровно солдат (рядовой) *
19025 Игнатьев Петр Иван 25.08.1904 д.Обухов, р-н Обуховский, обл.Киевская штатский *
19026 Игнатьев Семён Василий 20.02.1900 Покровка, Харьковская область 15.05.1943 солдат (рядовой) Bocholt Бохольт
19027 Игнатьев Сергей Иван 13.10.1919 Киев лейтенант *
19028 Игнатьев Яков Иван 21.10.1904 г.Киев солдат (рядовой) *
19029 Игнатюк Николай Андрей 15.03.1919 Харьковская обл. 31.01.1944 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
19030 Игнатюк Николай Михайлович 24.04.1922 Сталинская обл., Мариуполь солдат (рядовой) *
19031 Игнатюк Николай Осип 01.01.1920 Район Радехов, Львовская область не указано *
19032 Игначенко Прокофий Амонтий 01.01.1906 Колодково, Черниговская область 18.08.1942 солдат (рядовой) Luckenwalde Лукенвальде
19033 Игнашев Игнат Семен 04.07.1921 д. Вяземка, Жиздренский р-н, Киевская обл. другие *
19034 Игнащук Александр Никифор 09.01.1920 г.Киев солдат (рядовой) *
19035 Иголкин Антон Яков 18.07.1905 Орджоникидзевский край 02.01.1943 солдат (рядовой) unbekannt
19036 Игольников Иван Михаил 01.01.1914 Орджоникидзе младший лейтенант *
19037 Игорчатов Никифор 01.01.1919 Звенигородка, Киевская область 18.02.1942 солдат (рядовой) Budesti Будешти
19038 Игошин Александр Пётр 09.05.1909 Кировская область 25.10.1942 санитар/фельдшер Heydekrug Хейдекруг
19039 Игрухин Илья Василий 15.12.1912 Желтоусы, район Кировский, Смоленская область солдат (рядовой) *
19040 Игуменов Андрей Алексей 12.06.1914 Кизляр, Орджоникидзевский край 24.05.1943 солдат (рядовой) Wietzendorf Витцендорф
19041 Игушев Иосиф Иван 15.09.1900 Каменномост, Орджоникидзевский край 03.05.1944 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
19042 Идулянов Степан Степан 01.01.1910 Новомиргород, Кировоградская область, Украина 28.07.1943 солдат (рядовой) Luckenwalde Лукенвальде
19043 Идцик Николай Илья 12.12.1909 Львов 06.02.1942 солдат (рядовой) Grossbeeren Гроссбеерен
19044 Иевлев Александр Александр 26.10.1918 Каменец-Подольская область 01.07.1942 солдат (рядовой) Bittburg
19045 Ижик Владимир Демьян 21.04.1907 Львовская область 25.10.1941 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof I) Цайтхайн I
19046 Изасимов Василий Нестор 01.01.1912 Иваново-Вознесенская обл. 22.01.1943 солдат (рядовой) Alt-Drewitz Альт-Древитц
19047 Изатулаев Зотий Амин 01.01.1917 Иргакли, район Кизляр, Орджоникидзевский край 06.08.1943 солдат (рядовой) Ostrow (Lagerfriedhof)
19048 Избаравский Василий Костоп 26.03.1915 Кировоградская область 25.04.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
19049 Избицкий Б. Д. 01.01.1920 Кутвянка, Житомирская область, Украина 22.10.1941 солдат (рядовой) Deblin Деблин
19050 Извеков Александр Яков 12.09.1921 Харьков 23.11.1944 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
19051 Извеков Алексей Гавриил 22.05.1912 Житомир 01.03.1944 солдат (рядовой) Eisenach Айзенах
19052 Извеков Григорий Аким Бердянск 22.09.1942 солдат (рядовой) unbekannt
19053 Извеков Пётр Николай 12.07.1919 Бердянск 10.11.1942 ефрейтор unbekannt
19054 Изе Измаил Манбет 15.05.1914 Евпатория 10.04.1944 солдат (рядовой) Görlitz Гёрлитц
19055 Изе Исмаил 15.05.1914 Евпатория 15.05.1944 не указано Görlitz Гёрлитц
19056 Изенко Пётр Тихон 20.05.1907 Ново-Дмитриевка, Днепропетровская область 13.04.1944 солдат (рядовой) unklar
19057 Изергин Иван 12.01.1910 Кировская,Кунара младший лейтенант *
19058 Изин Григорий Илья 01.01.1919 Львовка 19.12.1941 солдат (рядовой) Neubrandenburg Нойбранденбург
19059 Измаилов Николай Александр 26.12.1911 Запорожье 01.04.1942 старший лейтенант Wlodomierz Влодомирц
19060 Измайлов Владимир Владимир 15.07.1918 г.Киев солдат (рядовой) *
19061 Измайлов Иван Андрей 01.01.1918 Николаевка солдат (рядовой) *
19062 Измайлов Иван Григорий 02.10.1925 Измайлово солдат (рядовой) *
19063 Изместев Алексей Николай 10.03.1905 Киевская обл. 18.01.1942 солдат (рядовой) Neubrandenburg Нойбранденбург
19064 Изместиев Михаил Дмитрий 22.05.1904 Кировская область 03.01.1943 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
19065 Изместьев Афанасий Григорий 01.01.1907 Кировская область 01.11.1944 солдат (рядовой) Heilbronn/Neckar Хайлбронн/Неккар
19066 Изместьев Михаил Александр 22.02.1920 Кировская область 19.02.1942 солдат (рядовой) Dorffeld Дорффельд
19067 Изопа Фёдор Григорий 05.02.1905 Полтава 07.06.1943 солдат (рядовой) Wietmarschen Витмаршен
19068 Изотеев Иван Алексей 21.05.1919 Кировская область 29.09.1941 солдат (рядовой) Wietzendorf Витцендорф
19069 Изотиков Михаил Антон 12.12.1911 Петровский, Днепропетровская область солдат (рядовой) *
19070 Изоткин Василий Павел 03.03.2020 Николаевка солдат (рядовой) *
19071 Изотов Александр Дмитрий 05.03.1913 Орджоникидзе 21.04.1942 солдат (рядовой) Kowno-Kauen Ковно-Кауен
19072 Изотов Алексей Панфил 01.01.1906 Житомирская область 14.05.1944 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
19073 Изотов Архип 15.10.1921 Бердичев, Житомирская область 01.11.1941 солдат (рядовой) Auschwitz Аушвитц
19074 Изотов Ахмадир 01.01.1919 Павлоград 01.08.1942 солдат (рядовой) Ostrow (Lagerfriedhof)
19075 Изотов Леонид 08.08.1909 Харьков старший лейтенант *
19076 Изотов Михаил Сергей 13.09.1919 д.Троещина, Броварской р-н, Киевская область солдат (рядовой) *
19077 Изотов Николай Алексеевич 12.09.1903 Донецкая обл. солдат (рядовой) *
19078 Изотов-Ходыкин Василий 01.01.1911 Харьковская,Лебедин сержант *
19079 Израэлит Борис 01.01.1905 Александрия, Кировоградская область 23.08.1941 не указано Belaja Zerkow (polnischer Friedhof)
19080 Изуванов Моты Асламбек 01.01.1911 Орджоникидзе 29.04.1943 солдат (рядовой) unbekannt
19081 Изутов Серафим Степан 01.01.1911 Николаевка 21.10.1942 солдат (рядовой) Chorosch Хорошь
19082 Изюмский Павел Семён 03.01.1907 Днепропетровская область 19.04.1944 солдат (рядовой) Düsseldorf-Gerresheim Дюссельдорф-Герресхайм
19083 Икаев Лавриан Сланияр 01.01.1921 Орджоникидзевский край 08.11.1941 солдат (рядовой) Neubrandenburg Нойбранденбург
19084 Икаченко Иван Михаил 20.11.1918 Ол.-Слобода, район Узин, Киевская область 29.12.1942 солдат (рядовой) Mühlberg/Neuburxdorf Мюльберг/Нойбурксдорф
19085 Икненко Семен Яков 26.06.1917 р-н Белоцерковский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19086 Икок Николай 01.01.1922 Николаевка, Харьковская область 18.02.1942 не указано Bergen-Belsen Берген-Бельсен
19087 Икол Фёдор Ефим 30.03.1921 Васильевка, Днепропетровская область 30.12.1941 солдат (рядовой) Falkenau Фалькенау
19088 Иконенко Федор Андрей 01.01.1918 с.Матюши, Белоцерковский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19089 Икоников Владимир Яков 15.07.1906 Киев солдат (рядовой) *
19090 Иконов Дмитрий Кондратий 17.09.1920 Каменец-Подольский 25.02.1942 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
19091 Икранов Елисей Фома 15.06.1903 Александрийский, Орджоникидзевский край 09.04.1942 не указано Saporoshje (Friedhof 1. Mai)
19092 Иктар Пантелей 27.07.1900 Черниговская область 13.09.1944 не указано Ibbenbueren
19093 Илашов Юхим Григорий Харьковская область 20.10.1942 солдат (рядовой) unbekannt
19094 Иленко Алексей Николай 20.05.1921 д.Толоконь, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19095 Илёнов Леонид Фома 01.01.1921 Петровское, Харьковская область 16.09.1942 солдат (рядовой) Uman
19096 Илерасименко Куприян 20.01.1906 Киевская обл. солдат (рядовой) *
19097 Иливахин Степан Василий 14.07.1912 Серебрянка солдат (рядовой) *
19098 Илиенко (Ильенко) Мина Анисим д.Демовщина, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19099 Илкин Семён Матвей 31.12.1913 Николаев 13.02.1943 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
19100 Илларионов Николай Яков 06.12.1906 Днепропетровск 17.02.1943 солдат (рядовой) Herleshausen Херлесхаузен
19101 Илленко Лука Семён Черниговская обл. 21.11.1942 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
19102 Илненне Пётр Прокофий 05.10.1920 Кировоградская область 20.11.1941 солдат (рядовой) unbekannt
19103 Иловатский Иван Степан 12.04.1907 Житомирская область 21.06.1944 солдат (рядовой) Benjaminow Беньяминов
19104 Илола Аким 01.01.1906 Дашковицы, Каменец-Подольская область, Украина 29.08.1942 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
19105 Илусар Савва 01.01.1909 Мошлево, Днепропетровская область 09.03.1942 солдат (рядовой) Budesti Будешти
19106 Илутинка Петр 10.05.1909 Слуцк не указано *
19107 Ильгов Иван Егор 01.01.1903 Новотроицкая, Орджоникидзевский край 09.03.1943 солдат (рядовой) Johannis-Bannberg Еоханес-Баннберг
19108 Ильенко Василий Тимофей 28.02.1919 Киев солдат (рядовой) *
19109 Ильенко Дмитрий Фёдор Берестянка, Киевская область 12.12.1941 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
19110 Ильенко Иосиф 22.05.1916 Черниговская область 02.01.1942 не указано Neues Lager Ноес-Лагер
19111 Ильенко Мина Онисим д. Демовщина, Ржищевский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19112 Ильенко Михаил Иван 01.01.1922 Черниговская область 26.01.1943 солдат (рядовой) Thorn Торун
19113 Ильенко Фёдор Иван 09.10.1906 Сумы 30.03.1943 солдат (рядовой) unbekannt
19114 Ильенок Илья Ефим 01.01.1909 д.Ильинцы, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19115 Ильеров Харитон Кондрат Чувашская,Первомайск старший лейтенант *
19116 Ильзенко Савелий Никифорович 10.12.1908 Киевская обл., с. Росошки солдат (рядовой) *
19117 Ильин Александр Андрей 14.06.1904 Киевская область 15.01.1942 не указано Neues Lager Ноес-Лагер
19118 Ильин Алексей Степан 14.03.1912 Харьков солдат (рядовой) *
19119 Ильин Василий Михаил 22.09.1914 Николаевка штатский *
19120 Ильин Василий Тихон 01.01.1913 Днепропетровск 29.03.1943 сержант Wolfenbüttel Вольфенбюттель
19121 Ильин Виктор Григорий 15.03.1916 Одесса солдат (рядовой) Oerbke Оербке
19122 Ильин Владимир Иван 07.08.1919 Севастополь лейтенант *
19123 Ильин Владимир Иван 01.01.1924 д.Ржищев, р-н Ржищевский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19124 Ильин Гордей Тихон 03.01.1918 Харьковская обл. 06.07.1943 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
19125 Ильин Григорий Павел 01.01.1919 Днепропетровск 18.04.1944 солдат (рядовой) unbekannt
19126 Ильин Даниил Семён 01.01.1903 Доматовка, Киевская область 19.02.1942 солдат (рядовой) Proskurow/Rakowa
19127 Ильин Дмитрий Сергеевич 01.01.1914 Мариуполь солдат (рядовой) *
19128 Ильин Иван 01.01.1900 Харьков 01.03.1944 солдат (рядовой) Przekopana Прцекопана
19129 Ильин Иван Аксений 01.01.1919 р-н Киевский солдат (рядовой) *
19130 Ильин Иван Андрей 15.07.1918 Орджоникидзевский край 03.11.1941 солдат (рядовой) Lützen / Sachsen-Anhalt Люцен
19131 Ильин Иван Василий 20.08.1914 Орджоникидзе интендант *
19132 Ильин Иван Василий 01.01.1903 Одесса 19.09.1942 солдат (рядовой) Nonnewitz
19133 Ильин Иван Трофим 02.05.1917 Киев 28.04.1942 солдат (рядовой) Przekopana Прцекопана
19134 Ильин Иван Яков 29.09.1910 город Борисполь, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19135 Ильин Лаврентий Григорий 03.08.1920 Кировская область 20.08.1941 солдат (рядовой) Neuhammer (Neuer Russischer Friedhof)
19136 Ильин Николай Демид Херсонская область 15.01.1943 солдат (рядовой) unbekannt
19137 Ильин Николай Иванович 26.11.1918 Харьков солдат (рядовой) *
19138 Ильин Петр Петр 29.06.1905 Одесса интендант *
19139 Ильин Пётр Степан 12.11.1917 Кировская область солдат (рядовой) *
19140 Ильин Семен Иван 01.02.1908 Орджоникидзе,Б.Джолга капитан *
19141 Ильин Сергей Семен 01.01.1900 Чернигов младший лейтенант *
19142 Ильин Федор Киев майор *
19143 Ильин Хрисанф Фёдор 19.03.1921 Житомирская область 01.03.1943 солдат (рядовой) unklar
19144 Ильин Яков Кузьмич 27.10.1905 Запорожье солдат (рядовой) *
19145 Ильиницкий Иван Платон 29.05.1917 с.Чепилеевка, Узинский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19146 Ильинко Григорий 01.02.1912 Запорожье лейтенант *
19147 Ильинко Ефим 25.12.1905 Полтава,Смотрики военврач *
19148 Ильинко (Ильин) Константин Филипп 01.01.1918 Киев. солдат (рядовой) *
19149 Ильинов Василий Павел 15.07.1902 Орджоникидзевский край 26.02.1942 солдат (рядовой) Bocholt Бохольт
19150 Ильинов Дмитрий Сергеевич 25.10.1914 Мариуполь солдат (рядовой) *
19151 Ильинов Фёдор 01.01.1912 Орджоникидзевский край 09.01.1944 солдат (рядовой) Wilno
19152 Ильинов Филипп Тимофей Орджоникидзевский край 08.09.1942 солдат (рядовой) Hemer I Höcklingser Weg Хемер I Хёклингсер Вег
19153 Ильинский Андрей Сава 01.01.1906 д.Старое, р-н Бориспольский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19154 Ильиных Фадей Кондрат 19.08.1905 д.Каменка, киевская обл. солдат (рядовой) *
19155 Ильиных Яков Павел 01.01.1921 Днепропетровск 28.09.1942 солдат (рядовой) Molodetschno Молодечно
19156 Ильичев Дмитрий Прокофий 25.10.1903 Николаев 20.03.1944 военный техник unbekannt
19157 Ильичёв Василий Яков 01.01.1919 Днепропетровская область, Украина 19.10.1941 не указано Deblin Деблин
19158 Ильичёв Савва Пётр Херсон 10.03.1943 солдат (рядовой) Molodetschno Молодечно
19159 Ильиченко Мирон Омельян 02.02.1910 Винница лейтенант *
19160 Ильишенко Фёдор Гатеж, Харьковская область 01.05.1942 не указано Oerbke Оербке
19161 Ильишов Алексей Юдим 01.01.1902 Харьковская обл. не указано Marburg/Drau
19162 Ильков Семён Максим 14.04.1911 Каховка солдат (рядовой) *
19163 Илькович Евсей Вячеслав 28.07.1918 Каменец-Подольская область 01.02.1942 солдат (рядовой) unklar
19164 Ильнатюк Григорий 17.12.1917 Криница, Каменец-Подольская область 02.11.1941 солдат (рядовой) Aschaffenburg-Leider
19165 Ильнецкий Пётр Михаил 01.06.1907 Львовская обл. 06.10.1941 не указано Neuhammer Нойхаммер
19166 Ильницкий Александр Максим 22.10.1913 Киевская,Базомка интендант *
19167 Ильницкий Андрей Яков 01.01.1911 Киев солдат (рядовой) *
19168 Ильницкий Григорий Василий 05.05.1919 д.Остройки, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19169 Ильницкий Денис Семен д.Кившувата, Таращанский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19170 Ильницкий Иван Григорий 01.01.1908 Киевская область 17.12.1941 солдат (рядовой) Thorn Торун
19171 Ильницкий Николай Семён 01.01.1905 Киевская область 15.12.1942 солдат (рядовой) unbekannt
19172 Ильницкий Яков Николай 24.11.1909 д.Сорокотяги, р-н Белоцерковский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19173 Ильстина Илья 01.01.1904 Херсон, Николаевская область 16.01.1942 солдат (рядовой) Pawlowka (Friedhof)
19174 Ильтишин Андрей Константин 16.12.1913 Каменец-Подольская область 05.11.1942 солдат (рядовой) unbekannt
19175 Ильченко Александр Архип 30.08.1902 Киевская область 01.02.1942 не указано Neues Lager Ноес-Лагер
19176 Ильченко Алексей Василий 10.02.1917 д.Тальное, Тальновского р-на, Киевской обл. солдат (рядовой) *
19177 Ильченко Алексей Михаил 30.03.1919 д.Росава, р-н Мироновский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19178 Ильченко Алексей Павел 25.08.1918 Черниговская обл. солдат (рядовой) Wegscheide/Bad Orb Вегшайде/Бад Орб
19179 Ильченко Алексей Павел 25.09.1915 Ичня, Черниговская область, Украина солдат (рядовой) *
19180 Ильченко Андрей Герасим 13.06.1913 д.Шпитки, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19181 Ильченко Василий Иван 24.06.1916 Харьковская область 04.06.1942 солдат (рядовой) Hemer I Höcklingser Weg Хемер I Хёклингсер Вег
19182 Ильченко Владимир Михаил 28.06.1913 Житомир военный техник *
19183 Ильченко Григорий Степан 01.01.1910 Кручек, Харьковская область 05.11.1944 солдат (рядовой) Bjoernelva (Kgf.-Friedhof)
19184 Ильченко Григорий Фёдор 20.12.1910 Киевская область 23.10.1942 солдат (рядовой) Wollstein Воллштайн
19185 Ильченко Дмитрий Лаврентий 01.01.1906 д.Белая Церковь, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19186 Ильченко Иван 22.08.1908 Митрофановка, Орджоникидзевский край 04.11.1941 солдат (рядовой) Budesti Будешти
19187 Ильченко Иван 21.01.1912 Софиевка, Кировоградская область 28.11.1941 солдат (рядовой) Budesti Будешти
19188 Ильченко Иван Дмитрий 18.05.1910 д.Остройки, р-н Узинский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19189 Ильченко Иван Марк 01.01.1923 Киевская область 20.08.1944 солдат (рядовой) Herleshausen Херлесхаузен
19190 Ильченко Иван Мартын 25.07.1921 Полтава лейтенант *
19191 Ильченко Иван Пётр 25.05.1911 Орджоникидзевский край 15.11.1941 солдат (рядовой) Auschwitz Аушвитц
19192 Ильченко Иван Савелий 24.08.1925 Тупивчево, Черниговская область 28.07.1942 солдат (рядовой) Bocholt Бохольт
19193 Ильченко Иван Семён 15.09.1901 Киевская обл. 07.06.1944 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
19194 Ильченко Константин Михаил 01.01.1918 Орджоникидзе военврач *
19195 Ильченко Марк Константин 15.12.1909 Залийская, Киевская область 05.09.1942 солдат (рядовой) Bocholt Бохольт
19196 Ильченко Мирон Емельян 02.02.1910 Винница лейтенант *
19197 Ильченко Михаил Егор 17.09.1910 Макиевка солдат (рядовой) *
19198 Ильченко Михаил Павел 20.10.1918 Полтава солдат (рядовой) *
19199 Ильченко Николай Иван 25.12.1918 Черниговская область 20.12.1941 солдат (рядовой) unklar
19200 Ильченко Петр Степан 17.05.1914 д.Новые Петровцы, р-н Киевский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19201 Ильченко Савелий Никифорович 20.12.1908 Киевская обл. солдат (рядовой) *
19202 Ильченко Семен Афанасий 12.02.1902 Ростовская,Черниговский,Калач военный техник *
19203 Ильченко Сергей Иван 24.10.1908 Харьковская,Золочев младший лейтенант *
19204 Ильченко Сидор Гордей 19.09.1918 город Киев солдат (рядовой) *
19205 Ильченко Степан Иосиф 24.08.1914 Киев,Белая Церковь лейтенант *
19206 Ильченко Степан Максим 10.03.1903 Ингулец, Днепропетровская область солдат (рядовой) *
19207 Ильченко Степан Осип 01.01.1910 город Белая Церковь, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19208 Ильченко Федор Степан 05.06.1919 д.Новые Петровцы, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19209 Ильченко Федор Трофим 24.06.1913 Харьков лейтенант *
19210 Ильченко Юрий Гордей 19.09.1920 Киевская обл. солдат (рядовой) *
19211 Ильченко Яков Савва 02.03.1906 Харьковская область 08.02.1943 солдат (рядовой) Hemer I Höcklingser Weg Хемер I Хёклингсер Вег
19212 Ильченков Федор Иванович 10.10.1918 Луганск солдат (рядовой) *
19213 Ильчешин Иван Дмитрий 01.01.1907 Львовская обл. 18.06.1942 солдат (рядовой) Neuhammer Нойхаммер
19214 Ильчишин Григорий Максим 22.02.1911 Каменец-Подольская,Королевка капитан *
19215 Ильчишин Пётр Иван 02.07.1922 Большие Голебицы, Каменец-Подольская область 29.04.1942 солдат (рядовой) Cholm/Skiernice 319 шталаг Холм/Скерниеце
19216 Ильчук Адам Мефодий 01.01.1906 Красностав, Каменец-Подольская область 20.04.1943 солдат (рядовой) Skrobow Скробов
19217 Ильчук Владимир Андрей 20.10.1920 Житомир лейтенант *
19218 Ильчук Никита Никита 01.02.1918 Каменец-Подольская,Антонинский,Подляшики 21.07.1943 лейтенант Falkenau / Eger (Sokolov) Фалькенау
19219 Ильчук Парфён Александр 06.02.1903 Червона Дубина, Каменец-Подольская область 12.10.1943 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
19220 Ильчук Сергей Карп 09.11.1918 Каменец-Подольская область 01.11.1941 солдат (рядовой) unbekannt
19221 Ильюк Иван Михаил 05.05.1919 Мушарово, Каменец-Подольская область солдат (рядовой) *
19222 Ильюк Павел Иван 27.08.1915 Каменец-Подольская обл. 05.07.1942 солдат (рядовой) Wittenberg / Sachsen-Anhalt
19223 Ильюченко Сергей Семен 18.09.1902 Киев сержант *
19224 Ильюшенко Фёдор 16.03.1921 Исправная, Орджоникидзевский край 05.07.1943 солдат (рядовой) Sandbostel Сандбостель
19225 Ильюшин Петр Михайлович 18.07.1916 Борщеговка, Киевская обл. старший сержант *
19226 Ильющенко (Ильюшенко) Дмитрий Иван 27.05.1915 Киевская обл. солдат (рядовой) *
19227 Ильяков Дмитрий Сергеевич 01.01.1914 Мариуполь солдат (рядовой) *
19228 Ильясов Георгий Иван 01.01.1915 Орджоникидзе 21.02.1944 солдат (рядовой) unklar
19229 Ильясов Искандер Сей 01.01.1912 Ялта лейтенант *
19230 Ильяшенко Иван Яков 01.01.1911 Орджоникидзевский край 15.11.1942 солдат (рядовой) Ziegenhain Цигенхайн
19231 Ильяшенко Павел Никита 09.04.1913 Боргустанская, Орджоникидзевский край 26.08.1942 солдат (рядовой) Kowno-Kauen Ковно-Кауен
19232 Ильяшенко Петр Матвей 27.06.1921 Сумы старший лейтенант *
19233 Ильяшов Эммануил Рафаил 15.03.1919 Одесса 07.04.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
19234 Илюмжинов Лавха Доржо 01.01.1925 Николаевская, Ростовская область штатский *
19235 Илюмжинов Ломха Доржа 01.01.1925 Ново-Николаевск, Ростовская область 24.08.1943 штатский Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
19236 Илюха Никита Пётр Илюхино, район Валки, Харьковская область солдат (рядовой) *
19237 Илюхин Михаил Кузьма 07.04.1908 Харьковская область 22.07.1942 солдат (рядовой) Altenberg
19238 Илюхин Петр Андреевич 16.02.1918 Харьковская обл., Варваровка старший сержант *
19239 Илюхов Никита Пётр Илюшевка, Харьковская область солдат (рядовой) *
19240 Илюченко Антон Лазарь 01.01.1912 Добрен, Житомирская область 25.03.1943 солдат (рядовой) Oberlangen Оберланген
19241 Илюченко Макар Иосиф 25.07.1917 д.Пашкивка, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19242 Илюшенко Александр Логвин 26.05.1900 д.Жерева, р-н Розважевский, обл.Киевская сержант *
19243 Илюшенко Архип Иван 20.12.1906 д.Макарово, р-н Макаровский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19244 Илюшенко Владимир Даниил 28.07.1921 д.Макарово, р-н Макаровский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19245 Илюшенко Михаил Илья 08.09.1908 Лозовая, Харьковская область 14.08.1944 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
19246 Илюшенко Степан Игнатий 01.06.1910 Киевская область 25.09.1941 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof I) Цайтхайн I
19247 Илюшкин Николай Семён 06.12.1901 Орджоникидзевский край 10.06.1943 солдат (рядовой) Arnoldsweiler Арнольдсвайлер
19248 Илюшко Андрей Павел Мохнатин, Черниговская область 06.12.1941 штатский Hammelburg (neuer Friedhof) Хаммельбург
19249 Илющенко Иван Лазарь 20.06.1912 Черниговская область 30.04.1943 солдат (рядовой) Chorosch Хорошь
19250 Илющенко Иван Михаил Николаевское, Запорожская область 04.09.1944 солдат (рядовой) Bolchen
19251 Иляшенко Александр Терентий 30.09.1910 Одесса 16.01.1943 солдат (рядовой) Hemer I Höcklingser Weg Хемер I Хёклингсер Вег
19252 Ималюха Василий Иван 25.12.1915 Черниговская область 11.03.1942 солдат (рядовой) Bocholt Бохольт
19253 Иманец Пётр Фёдор 01.01.1912 Киевская область 02.02.1942 не указано Neues Lager Ноес-Лагер
19254 Иманцов Петр Яковлевич 25.12.1910 Донецкая обл. солдат (рядовой) *
19255 Имельганов Ильга Николай 01.01.1924 Носли, Кировская область 09.11.1944 солдат (рядовой) Petrikau (Heldenfriedhof) Петрикау
19256 Именинник Пётр Иван 13.10.1913 Харьковская область 25.10.1943 солдат (рядовой) unbekannt
19257 Имитс Сергей Михаил 01.08.1919 с.Александрия, Белоцерковский р-н, Киевская обл. другие *
19258 Инавский Иван 18.05.1921 г.Киев солдат (рядовой) *
19259 Инаев Иван Василий 01.01.1918 Николаевка, Красноярский край 09.05.1944 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
19260 Ингул Даниил Николай 01.01.1914 Николаевская область, Украина 30.09.1941 солдат (рядовой) Deblin Деблин
19261 Инденко Петр Поликарпович 03.03.1917 Днепропетровская обл., Самойловка солдат (рядовой) *
19262 Индечук Еремей 01.01.1912 Озёра, район Корнин, Житомирская область 03.08.1942 не указано Bergen-Belsen Берген-Бельсен
19263 Индиенко Егор Никифор 01.01.1911 Орджоникидзевский край 06.11.1941 солдат (рядовой) Neubrandenburg Нойбранденбург
19264 Индило Александр Сергей 31.05.1917 Воловица, Черниговская область 15.05.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
19265 Индилонко Мартьян 25.02.1905 Николаевская,Берислов интендант *
19266 Индиченко Сергей Николай 20.12.1902 Харьков 26.11.1942 солдат (рядовой) Bathorn
19267 Иногда Фёдор Михаил 07.06.1905 Семаки, район Любеч, Черниговская область 07.05.1943 солдат (рядовой) Cholm/Skiernice 319 шталаг Холм/Скерниеце
19268 Инодворский Илларион Иван 01.01.1900 Николаевка, район Развильное солдат (рядовой) *
19269 Инодворский Павел Прокофий 15.06.1907 Солдатское, Орджоникидзевский край солдат (рядовой) *
19270 Иноземцев Василий Никита 10.03.1920 Александрийская, Орджоникидзевский край солдат (рядовой) *
19271 Иноземцев Егор Филипп 01.01.1914 Орджоникидзевский край солдат (рядовой) *
19272 Иноземцев Иван Василий 26.12.1914 Орджоникидзе лейтенант *
19273 Иноземцев Михаил Иосиф 15.05.1906 Орджоникидзевский край 07.03.1943 солдат (рядовой) Hemer I Höcklingser Weg Хемер I Хёклингсер Вег
19274 Иноземцев Никита Иосиф 05.04.1906 Харьковская область 08.02.1943 солдат (рядовой) unklar
19275 Иноземцев Павел Фёдор 12.12.1907 Орджоникидзевский край 25.02.1942 солдат (рядовой) Sandbostel Сандбостель
19276 Иноземцев Петр Андрей 14.07.1906 Харьков старший лейтенант *
19277 Инсаров Лерус Василий 14.06.1923 Харьков лейтенант *
19278 Инталов Иван Иван 10.11.1919 Николаевка, район Колосовка, Омская область 15.11.1941 солдат (рядовой) Sachsenhausen Захзенхаузен
19279 Инталов Яков Григорьевич 01.01.1903 Кировоград солдат (рядовой) *
19280 Инчин Леонтий Степан 01.01.1915 Вольное, Харьковская область 22.04.1942 солдат (рядовой) Przekopana Прцекопана
19281 Иньков Михаил unklar 15.02.1907 Н.-Маячка, Николаевская область солдат (рядовой) *
19282 Инякин Иван Степанович 15.10.1917 Сталинская обл., Орджоникидзе солдат (рядовой) *
19283 Иоанно Игорь Григорий 11.09.1910 Одесса,Большой фонтан старший лейтенант *
19284 Иовенко Алексей Исаак 20.11.1912 Новый Глебов, Черниговская область 14.08.1942 солдат (рядовой) Joerstaumoen Йоерстаумоен (Норвегия)
19285 Иовенко Емельян Даниил 01.01.1911 Староселье, район Высшая Дубченя, Киевская область солдат (рядовой) *
19286 Иовенко Николай Данил 15.02.1919 д.Старощельня, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19287 Иовенко Николай Фёдор 01.07.1918 Киевская область, Украина 13.10.1941 солдат (рядовой) Deblin Деблин
19288 Иовенко Сергей Н.-Глебов, район Остер, Черниговская область 30.10.1943 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
19289 Иовенко Сергей Андрей Черниговская область 30.10.1943 штатский Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
19290 Иовенко Тимофей Антон 22.01.1910 черниговская,Смолин капитан *
19291 Иовженко Алексей Яков 03.07.1923 д.Варовск, р-н Розважевский, обл.Киевская штатский *
19292 Иона Яков Емельян 01.05.1905 Кировоградская область 19.09.1942 солдат (рядовой) Ponjatowa Понятова
19293 Ионенко Андрей Тимофей 01.01.1900 Киев 10.06.1943 солдат (рядовой) Bathorn
19294 Ионенко Андрей Тимофей 01.01.1900 Киев 10.06.1943 солдат (рядовой) Wietmarschen Витмаршен
19295 Ионенко Мирон Антон В.-Староселье, Киевская область, Украина 31.12.1941 не указано Saporoshje
19296 Ионин Алексей Матвей Орджоникидзевский край 30.03.1944 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
19297 Ионин Иван Яков 11.01.1920 Орджоникидзевский край 21.01.1942 солдат (рядовой) unbekannt
19298 Ионов Николай Иван 27.04.1923 Саратовская,Николаевка санитар/фельдшер *
19299 Иопа Геннадий Семён 08.07.1921 Полтава 11.08.1944 солдат (рядовой) Wietmarschen Витмаршен
19300 Иордан Александр Василий 01.01.1911 Одесса 17.05.1942 солдат (рядовой) Krems-Gneixendorf (Waldfriedhof) Вальдфридхоф Кремс-Гнейксендор
19301 Иосипенко Иван Каленик 25.05.1905 Трилисы, Киевская область 01.07.1943 солдат (рядовой) Wanne-Eickel (Waldfriedhof ) Вальдфридхоф Ване-Айкель
19302 Иосипчук Семён Иосиф 01.01.1919 Житомирская область солдат (рядовой) *
19303 Иосифович Ярослав Семён 01.01.1914 Львовская область 29.04.1942 солдат (рядовой) Hagen-Haspe x
19304 Иосков Владимир 01.11.1917 Днепропетровск санитар/фельдшер *
19305 Иофанов Яков 22.10.1903 Симферополь лейтенант *
19306 Иофанчук Матиаз Иван 15.08.1912 Винница старший лейтенант *
19307 Ипатов Никита Иван 01.01.1912 Ялта 20.03.1944 солдат (рядовой) Schladnig n
19308 Ипатов Яков Антон 13.03.1923 Орджоникидзенский,Петровск младший лейтенант *
19309 Ипашев Михаил Антон Район Ялта, Крым 14.05.1942 не указано Saporoshje
19310 Иранков Григорий 18.09.1920 Кировская область солдат (рядовой) *
19311 Иречка Василий 01.01.1910 Днепропетровская область 07.02.1942 не указано Bergen-Belsen Берген-Бельсен
19312 Иржов Тимофей Карп 10.06.1919 Кировоградская область 25.12.1942 солдат (рядовой) Thorn Торун
19313 Ирклиенко Михаил Иван 08.09.1908 Полтава солдат (рядовой) *
19314 Ирмола Кирилл Василий 01.01.1903 г.Белая Церковь, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19315 Ирмульский Василий Василий 10.01.1920 г.Киев солдат (рядовой) *
19316 Ирошников Александр Никита 31.07.1906 г.Березань, Киевская обл. штатский *
19317 Ируфан Василий Лазаревич 07.12.1921 Минск/Слуцк/Самаше солдат (рядовой) *
19318 Ирха Пётр Яков 01.01.1901 Кировоградская область 27.09.1942 солдат (рядовой) unbekannt
19319 Ирха Степан Петр 26.04.1905 Чернигов 17.07.1943 младший лейтенант unbekannt
19320 Исаак Владимир Фёдор 01.01.1911 Кировоградская область солдат (рядовой) *
19321 Исаев Анатолий 01.01.1924 Никополь, Днепропетровская область солдат (рядовой) *
19322 Исаев Борис Михаил 21.08.1914 Харьков 16.01.1944 солдат (рядовой) Wanne-Eickel (Waldfriedhof ) Вальдфридхоф Ване-Айкель
19323 Исаев Виктор Иван 29.09.1914 Харьковская область 27.10.1944 младший офицер Bathorn
19324 Исаев Виктор Михаил 04.08.1922 Запорожье солдат (рядовой) *
19325 Исаев Иван Ефрем 01.01.1910 Николаевка, район Милютинская, Ростовская область 13.03.1942 солдат (рядовой) Bergen-Belsen Берген-Бельсен
19326 Исаев Константин Пётр 01.01.1918 Николаев 06.11.1941 солдат (рядовой) Limburg Лимбург
19327 Исаев Мамбет Исса 17.07.1905 Судак 02.08.1944 солдат (рядовой) unbekannt
19328 Исаев Михаил Исай 21.12.1914 Орджоникидзевский край 14.01.1943 солдат (рядовой) Eisenach Айзенах
19329 Исаев Михаил Фёдор 25.03.1913 Кировоградская область 19.03.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
19330 Исаев Пётр Терентий 01.01.1919 Дмитриевка, Кировоградская область 16.02.1943 солдат (рядовой) Uman
19331 Исаев Юрий Михаил 01.01.1926 Харьковская область 18.04.1942 не указано Proskurow/Rakowa
19332 Исаевский Даниил Николай 25.12.1909 Бердянск 04.01.1942 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof II) Цайтхайн II
19333 Исаенко Александр Никита 01.01.1917 Киевская обл. солдат (рядовой) *
19334 Исаенко Александр Семен 15.03.1922 с.Замошня, Новошепелевский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19335 Исаенко Александр Семён 08.03.1922 Киевская обл. 20.04.1943 солдат (рядовой) Mauthausen Матхаузен
19336 Исаенко Алексей Иван 01.01.1921 Фильзово, Харьковская область 08.04.1944 солдат (рядовой) Goettingen
19337 Исаенко Алексей Семён 17.03.1922 Лесное, Днепропетровская область 28.11.1942 солдат (рядовой) Minsk
19338 Исаенко Василий Семен 01.01.1913 Киевская обл. солдат (рядовой) *
19339 Исаенко Гаврил Никифорович 05.02.1923 Одесса старший лейтенант *
19340 Исаенко Гарриил Никифор 05.02.1923 Одесса лейтенант *
19341 Исаенко Иван Мусий 17.07.1918 с.Ясногородка, Дыменский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19342 Исаенко Михаил Трофим 21.05.1917 Киевская область 02.09.1942 солдат (рядовой) Blankenstein mehrfach
19343 Исаенко Николай Андрей 10.10.1917 Киевской обл. солдат (рядовой) *
19344 Исаенко Семен Васильевич 27.05.1906 Черниговская обл., Семеновский р-н, д.Жадов солдат (рядовой) *
19345 Исаенко Фёдор Пётр 01.01.1908 Задереевка, Черниговская область 07.06.1942 солдат (рядовой) Przekopana Прцекопана
19346 Исай Семён 01.01.1913 Слабынь, Черниговская область 27.03.1942 солдат (рядовой) Janowski/Lemberg Яновски (Львов)
19347 Исак Василий Фёдор 01.01.1921 Киевская обл. солдат (рядовой) Oerbke Оербке
19348 Исаков Алексей Пётр 01.01.1914 Исаково, Кировская область 24.08.1942 солдат (рядовой) Gassen
19349 Исаков Андрей Мефодий 30.11.1903 Павлоградка солдат (рядовой) *
19350 Исаков Андрей Николай 12.10.1918 Николаевка солдат (рядовой) *
19351 Исаков Григорий Дементий 01.01.1909 Хвощёвка, Кировская область 29.05.1944 солдат (рядовой) Ziegenhain Цигенхайн
19352 Исаков Григорий Семён 15.03.1908 Орджоникидзевский край 05.11.1941 солдат (рядовой) Tarnowitz
19353 Исаков Николай Андрей 23.01.1919 Винница 18.08.1942 солдат (рядовой) Petrikau (Heldenfriedhof) Петрикау
19354 Исаков Николай Григорий 07.11.1913 Федотёнки, Кировская область 07.11.1941 солдат (рядовой) Auschwitz Аушвитц
19355 Исаков Павел Дмитрий 29.06.1909 Орджоникидзевский край 14.01.1943 солдат (рядовой) Essen Эссен
19356 Исаков Павел Иван 12.02.1911 Орджоникидзевский край солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
19357 Исаков Сергей Сергей 25.09.1913 Медведково, Кировская область 19.09.1942 солдат (рядовой) Dortmund Дортмунд
19358 Исаков Тихон Иван 01.01.2017 Киев солдат (рядовой) *
19359 Исаков Фёдор Михаил 18.09.1908 Кировская обл. 03.01.1942 солдат (рядовой) Neu-Versen
19360 Исаков Эрик Александр 20.12.1922 М. Серебрянка солдат (рядовой) *
19361 Исакович Георгий Василий 04.02.1912 Харьков младший лейтенант *
19362 Исатин Василий Ефимович 21.05.1920 Днепропетровская обл., д. Туркеновка солдат (рядовой) *
19363 Исаченко Дмитрий Карп 09.05.1922 г.Киев старший сержант *
19364 Исаченко Иван Никита 26.01.1911 Кировоградская,Ново-Каменск,Надлок интендант *
19365 Исаченко Иван Тимофеевич 21.10.1922 Черниговская обл., д. Тихонов солдат (рядовой) *
19366 Исаченко Степан Емельян 29.12.1907 Сумы старший лейтенант *
19367 Исегов Алексей Пётр 22.08.1909 Кировская область 12.12.1941 солдат (рядовой) unbekannt
19368 Исенко Николай Андрей 10.10.1917 с.Глинка, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19369 Исенко Пётр Тихон 20.05.1907 Ново-Дмитриевка, Днепропетровская область 13.04.1944 солдат (рядовой) Schweinfurt Швайнфурт
19370 Исещенко Константин Иван 15.10.1915 Полтава старший лейтенант *
19371 Исинко Пётр Фёдор 15.10.1920 Орджоникидзевский край 24.12.1941 солдат (рядовой) Chemnitz
19372 Исиченко Николай Гурий 01.01.1908 Харьковская область 22.05.1944 солдат (рядовой) unbekannt
19373 Искандаров Ергаш Искандер 10.02.1915 Бердянск 04.05.1942 солдат (рядовой) Darnitza Дарница
19374 Искинов Иван 20.09.1904 Мелиховка, Харьковская область 13.07.1943 не указано Osnabrueck, Heger-Friedhof
19375 Иско Василий Иван 01.01.1923 Литвиновка, Киевская область 20.11.1944 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
19376 Исков Евгений Фёдор 13.01.1918 Днепродзержинск 24.01.1942 солдат (рядовой) Saporoshje
19377 Искоркин Александр Пётр 01.01.1918 Орджоникидзевский край 29.09.1941 солдат (рядовой) Deblin Деблин
19378 Искра Сергей Степан 01.01.1923 Васильевка, Днепропетровская область 16.03.1944 солдат (рядовой) Hohenstein Хоенштайн
19379 Искрин Степан Емельян Б.-Черниговка 27.01.1943 солдат (рядовой) unbekannt
19380 Ислев Федор Яков 25.07.1921 г.Черкас, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19381 Ислевский Виктор Аверьян 01.01.1925 к.Киев не указано *
19382 Ислентьев Иван Никанор 04.11.1912 Кировская лейтенант *
19383 Исмаилов Таир Исмаил 15.05.1911 Керчь старший лейтенант *
19384 Испит Василий Карп 30.01.1901 Харьков военный инженер *
19385 Иссян Александр Иван 20.11.1914 д.Александровка, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19386 Истименко Анатолий Григорий 09.06.1916 Чернигов военврач *
19387 Истинов Василий Андрей 01.01.1904 г.Киев солдат (рядовой) *
19388 Истменко Николай Иван 25.10.1916 Киев санитар/фельдшер *
19389 Истомин Алексей Иван 20.09.1916 Киевская обл. солдат (рядовой) *
19390 Истомин Василий Василий 01.01.1921 К. Полтавка, Харьковская область солдат (рядовой) *
19391 Истомин Виктор 14.03.1904 Черниговская область, Украина солдат (рядовой) *
19392 Истомин Владимир Николай 01.01.1915 Запорожье 07.07.1944 солдат (рядовой) Parkkina
19393 Истомин Митрофан Иван Киевская область 29.04.1944 солдат (рядовой) Hemer II Am Duloh Хемер II (у) Дуло
19394 Истомин Михаил Алексей 15.06.1918 д.Минковци, р-н Сквирский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
19395 Истомин Николай Фёдор 05.12.1906 Защуговка, Харьковская область 24.06.1944 солдат (рядовой) Wietmarschen Витмаршен
19396 Исупов Александр Филипп 26.06.1905 Кировская,Исуново полковник *
19397 Исупов Александр Яков 28.08.1921 Назаровцы, Кировская область 19.02.1942 солдат (рядовой) Fürstenberg Фюрстенберг
19398 Исупов Алексей Роман 18.10.1920 Кировская область 05.10.1942 солдат (рядовой) unbekannt
19399 Исупов Василий Пётр 01.01.1913 Кировская обл. солдат (рядовой) Oerbke Оербке
19400 Исупов Григорий Владимир 02.02.1910 Горностаево, Николаевская область солдат (рядовой) *
19401 Исупов Леонид Иван 22.08.1919 Кировская область 11.04.1942 солдат (рядовой) Wittenberg / Sachsen-Anhalt
19402 Исупов Павел Василий 04.03.1913 Кировская обл. 06.01.1942 солдат (рядовой) Oerbke Оербке
19403 Исупов Семён Ефим 14.09.1910 Кировская область сержант *
19404 Исупов Степан Егор 01.01.1919 Мулинка, Кировская область 05.01.1944 солдат (рядовой) Bittenbrunn bei Neuburg/Donau
19405 Исычко Иван Захар 15.03.1913 Киста, Орджоникидзевский край солдат (рядовой) *
19406 Исько Илларион Степан 01.01.1916 Колча, Киевская область 27.04.1942 солдат (рядовой) Proskurow/Rakowa
19407 Иудин Николай Георгий 08.05.1918 Николаевка солдат (рядовой) *
19408 Иханбут Михаил 08.11.1903 Мариуполь солдат (рядовой) *
19409 Ицик Владимир Демьян 21.04.1907 Соколики, Львовская область солдат (рядовой) *
19410 Ицко Фёдор Василий Давидковцы, Каменец-Подольская область солдат (рядовой) *
19411 Ичанский Максим 16.01.1916 Черниговская область 08.03.1942 не указано Neues Lager Ноес-Лагер
19412 Иченко Николай Трофим 25.11.1921 Кировоградская обл. 24.12.1941 солдат (рядовой) Alt-Drewitz Альт-Древитц
19413 Иченко Семен Яков 01.01.1917 с.Матюши, Белоцерковский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19414 Ишаев Шамсухин Лошняк 01.01.1911 Орджоникидзевский край солдат (рядовой) *
19415 Ишаковский Антон Фома 15.12.1900 Черновцы 12.05.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
19416 Ишанов Леонтий Михаил 01.03.1906 Булгарский Хутор, Орджоникидзевский край 18.11.1941 солдат (рядовой) Auschwitz Аушвитц
19417 Ишбаев Серну Ишенбай 01.01.1922 Орджоникидзевский край 16.04.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
19418 Ишенко Григорий Василий 06.04.1912 Вацлавполь, Житомирская область 10.10.1941 солдат (рядовой) Königsbrück Кёнигсбрюкк
19419 Ишенко (Ищенко) Корий (Корний) Парфен 12.08.1907 с.Пустоваровка, Сквирский р-н, Киевская обл. штатский *
19420 Ишимов Федор Илья 25.02.1924 Кировская,Котельничиский,Крупины младший лейтенант *
19421 Ишкевич Николай Яцко 01.01.1913 Топоры, Львовская область 13.10.1941 солдат (рядовой) Neuposerin
19422 Ишков Василий Иван Московское, Орджоникидзевский край 16.06.1942 не указано Saporoshje
19423 Ишков Григорий Фёдор 12.09.1900 Пелагиада, Орджоникидзевский край 26.10.1944 солдат (рядовой) Hemer II Am Duloh Хемер II (у) Дуло
19424 Ишлик Александр Иван 12.06.1913 Киев 01.01.1942 солдат (рядовой) unbekannt
19425 Ишмратов Борис Ибрагим 11.02.1908 Керчь 04.09.1944 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
19426 Ишук Димитрий Иван 19.12.1918 Киев солдат (рядовой) *
19427 Ишук (Ищук) Василий Яков 16.05.1916 с.Журавлиха, Ставищенский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19428 Ишунин Иван Иван 24.06.1912 с.Трушки, Белоцерковский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19429 Ишутин Андрей Емельян 17.10.1907 Севастополь лейтенант *
19430 Ишутин Пётр Герасим 01.01.1906 Вознесенская 09.09.1942 солдат (рядовой) Seestadtl
19431 Ишханов Степан Сергей 15.08.1905 Орджоникидзенский лейтенант *
19432 Ищак Трофим Иван 16.09.1919 Каменец-Подольская,Черноостровский,Осташ лейтенант *
19433 Ищенко Александр 09.03.1902 Полтава 19.02.1942 младший лейтенант Wlodomierz Влодомирц
19434 Ищенко Александр Никифор 01.01.1908 д.Кобриново, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19435 Ищенко Александр Степан 01.01.1905 Киевская область 26.09.1944 санитар/фельдшер Düsseldorf-Gerresheim Дюссельдорф-Герресхайм
19436 Ищенко Алексей Гавриил 01.01.1911 Харьковская область 14.01.1942 не указано Grodno Гродно
19437 Ищенко Анатолий Иосиф 06.07.1913 с.Томашевка, Киевская обл. солдат (рядовой) *
19438 Ищенко Андрей Андрей 25.09.1907 Андреевка, Киевская область 26.03.1943 солдат (р