Электронная база данных на 60 тысяч военнопленных, уроженцев Украины. Саксонские мемориалы.
http://www.ssu.gov.ua/sbu/doccatalog/document?id=90384
Прізвище Ім'я По-батькові Дата народж. Місце народження Дата смерті Військове звання Табір утримання Табір утримання (рос.)
58001 Шматок Еким Куприян Киевская обл. солдат (рядовой) *
58002 Шматок Иван Максим 01.01.1902 Б. Слобода, Черниговская область 06.02.1944 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
58003 Шматок Иван Максим 01.01.1902 Черниговская область 06.02.1944 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
58004 Шматок Николай Степан 01.12.1913 Николаевка, Киевская область 19.01.1942 не указано Grodno Гродно
58005 Шматченко Сергей Клим 10.11.1911 Днепропетровская обл. 26.08.1942 солдат (рядовой) Sandbostel Сандбостель
58006 Шмачко Михаил Илья 19.10.1920 Винница младший лейтенант *
58007 Шмейло Фёдор Василий 01.03.1910 Каменная Гора, Львовская область 02.10.1941 солдат (рядовой) Neuhammer Нойхаммер
58008 Шмелёв Алексей 10.03.1921 Новодонецкая, Краснодарский край солдат (рядовой) *
58009 Шмерко Платон Иван 13.06.1913 Киевская область 07.01.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
58010 Шмигель Павел Григорий 14.03.1914 Львовская область 18.01.1942 не указано unklar
58011 Шмигельский Андрей Иван 01.01.1906 Цвитоха, Каменец-Подольская область 29.12.1942 солдат (рядовой) Hemer I Höcklingser Weg Хемер I Хёклингсер Вег
58012 Шмигленко Афанасий Пётр 01.01.1920 Днепропетровская область 03.04.1942 солдат (рядовой) Alexisdorf Алексисдорф
58013 Шмигол Андрей Григорий 02.10.1906 Горовица, Кировоградская область 08.04.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
58014 Шмигора Дмитрий Николай Одесса 29.01.1944 солдат (рядовой) Dortmund Дортмунд
58015 Шмидт Иван Пётр 21.08.1913 Кировоградская область 14.01.1943 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
58016 Шмидт Пётр 15.09.1908 Киевская область 16.09.1941 солдат (рядовой) Rowno Ровно
58017 Шминка Иван Дмитрий 15.01.1908 Львовская область 13.02.1942 солдат (рядовой) unbekannt
58018 Шминка Пётр Киевская область 19.11.1941 не указано Proskurow/Rakowa
58019 Шмирь Иван Никонович 01.01.1916 Николаевка солдат (рядовой) *
58020 Шморгин Антон Константин 12.01.1908 Ярославка, Черниговская область 09.04.1942 солдат (рядовой) Kowno-Kauen Ковно-Кауен
58021 Шморгун Дмитрий Иван 01.01.1920 Каменец-Подольская обл. 23.10.1941 солдат (рядовой) Neuhammer Нойхаммер
58022 Шморгун Евгений Алексей 05.11.1919 Киев 26.01.1942 сержант Lamsdorf Ламсдорф
58023 Шморгун Иван Макар 17.04.1921 Днепропетровская обл. солдат (рядовой) Wietzendorf Витцендорф
58024 Шморгуненко Филипп Николай 11.11.1910 Одесса солдат (рядовой) *
58025 Шмугайло Пётр Степан 01.01.1901 Киевская обл. 01.11.1941 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof I) Цайтхайн I
58026 Шмулар Иван Герасим 01.04.1904 Черниговская область 04.12.1941 солдат (рядовой) unklar
58027 Шмуль Фёдор Михаил 01.01.1912 Червона Воля, Львовская область 15.12.1941 не указано Sagan Заган
58028 Шмур Владимир 07.07.1920 Кайтановка, Киевская область 31.03.1943 не указано Idriza
58029 Шмуренко Ефрем Григорий 28.02.1906 Билашка, Киевская область 04.04.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
58030 Шмуров Алексей Архип 05.12.1920 Нагут, Орджоникидзевский край 20.07.1944 солдат (рядовой) Hohenstein Хоенштайн
58031 Шмырин Василий Иван 01.01.1923 Малая Шурска, Кировская область 18.11.1944 солдат (рядовой) Wesuwe Везуве
58032 Шмырин Поликарп Макар 15.04.1912 Шмыри, Кировская область 05.07.1944 солдат (рядовой) Rohrsen Рорзен
58033 Шнайдер Иван Трофим 12.03.1907 Белик, район Ковель, Волынская область солдат (рядовой) *
58034 Шнайдрук Михаил Федорович 01.01.1913 Винница солдат (рядовой) *
58035 Шнаревич Леонид Сидор 01.06.1916 Киев лейтенант *
58036 Шнейдер Авраам Абдулла 01.01.1907 Симферопольская область солдат (рядовой) *
58037 Шнейдер Давид 01.01.1906 Ковель 23.12.1941 не указано Proskurow/Rakowa
58038 Шнейдеров Леонид 31.08.1914 Феодосия, Крым 01.01.1942 не указано Taps
58039 Шнец Леонтий Владимир 01.01.1920 Одесса 08.08.1944 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
58040 Шнипко Кондрат Кондрат 15.09.1920 Житомирская область 17.11.1941 солдат (рядовой) Poelten
58041 Шниченко Георгий Иван 05.01.1920 Днепропетровская область 03.07.1943 не указано *
58042 Шнуренко Василий Иван 05.01.1905 Черниговская, Масоны 23.03.1943 старший лейтенант Hammelburg (neuer Friedhof) Хаммельбург
58043 Шнуренко Григорий Осип 05.12.1921 Дыбинцы, район Богуслав, Киевская область солдат (рядовой) *
58044 Шнурко Михаил Павел 20.07.1909 Киевская область 01.09.1943 солдат (рядовой) Herleshausen Херлесхаузен
58045 Шнырёв Василий Сидор 05.09.1901 Понятовка, Николаевская область 16.05.1944 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
58046 Шнычкин Василий Яков 07.03.1900 Харьков младший лейтенант *
58047 Шованик Алексей Ефим 26.12.1921 Черниговская обл. 29.10.1941 солдат (рядовой) Lindenhain
58048 Шовгела Фёдор Иван 01.01.1921 Кировоградская область 26.04.1942 солдат (рядовой) unbekannt
58049 Шовгеня Даниил Андрей 01.01.1908 Харьков 28.06.1943 солдат (рядовой) Düsseldorf-Gerresheim Дюссельдорф-Герресхайм
58050 Шовенко Александр Федот 01.02.1921 Кировоградская область 18.11.1941 солдат (рядовой) unbekannt
58051 Шовенко Иван Михаил 25.03.1914 Кировоградская лейтенант *
58052 Шовкомой Григорий Иван 03.09.1923 Днепропетровская область 21.08.1943 солдат (рядовой) Wlodomierz Влодомирц
58053 Шовкопляс Василий Филипп 07.03.1920 Днепропетровская область 16.01.1942 солдат (рядовой) Zwickau Цвикау
58054 Шовкопляс Григорий 01.01.1902 Дергачи, Харьковская область 22.05.1945 не указано unbekannt
58055 Шовкун Иван Кузьма 05.06.1906 Копти, Черниговская область 10.02.1943 солдат (рядовой) Görlitz Гёрлитц
58056 Шовкун Иван Федот 22.07.1920 д.Копилов, Макаровский р-н, Киевской обл. солдат (рядовой) *
58057 Шовкун Николай Иван 21.07.1921 Киев солдат (рядовой) *
58058 Шовкун Степан Иван 10.12.1912 Ривчак-Степановка, Черниговская область 22.06.1942 солдат (рядовой) Chorosch Хорошь
58059 Шовленко Михаил Павел 14.12.1922 Харьковская область 06.12.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
58060 Шовнер Назар Герасим 01.01.1907 Черниговская область 19.03.1942 сержант Sluzk Слуцк
58061 Шовтенко Михаил Павел 14.12.1922 Хеёвка, Харьковская область солдат (рядовой) *
58062 Шовтоштан Михаил Алексей 17.11.1921 Днепропетровская, Маринское лейтенант *
58063 Шовть Степан Федор 01.01.1922 Киевская лейтенант *
58064 Шогалка Иван Пётр 10.10.1921 Пекуровка, Черниговская область, Украина 09.06.1944 не указано *
58065 Шоколенко Иван Савва 01.01.1912 Харьковская область 03.10.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
58066 Шоколов Александр Дмитрий 25.10.1919 Харьковская область солдат (рядовой) *
58067 Шокотко Фёдор Яков 11.07.1901 Днепропетровская область 27.11.1943 солдат (рядовой) unklar
58068 Шокур Иван Семён 24.07.1913 Черниговская область солдат (рядовой) *
58069 Шокур Савва Михаил 01.01.1905 Житомир 02.02.1943 солдат (рядовой) Weckringen
58070 Шолгин Павел Федор 14.04.1920 Киев солдат (рядовой) *
58071 Шолинский Василий Николай 25.02.1913 город Киев солдат (рядовой) *
58072 Шолковенко Арсентий Николай 12.02.1922 Одесса 29.06.1942 солдат (рядовой) unbekannt
58073 Шолкопляс Иван Георгий 01.01.1901 Харьковская обл. не указано Marburg/Drau
58074 Шолкун Павел Михаил 25.06.1918 Черниговская область 27.05.1942 солдат (рядовой) unklar
58075 Шолнюк Сазон 10.09.1918 Винница 18.07.1943 не указано Emanuelssegen
58076 Шолобов Николай Степан 09.09.1916 Кировская обл. 10.12.1941 не указано Hemer I Höcklingser Weg Хемер I Хёклингсер Вег
58077 Шолозей Алексей Николай 27.12.1908 Херсон солдат (рядовой) *
58078 Шолом Иван Максим 20.05.1906 Черниговская область солдат (рядовой) *
58079 Шолом Фёдор Корней 08.03.1902 Озеряне, Черниговская область 08.04.1942 солдат (рядовой) Przekopana Прцекопана
58080 Шолох Василий Ильич 23.12.1903 Харьковская лейтенант *
58081 Шолохман Дмитрий Павел Киев 29.11.1942 солдат (рядовой) Bathorn
58082 Шолохов Григорий Михаил 01.01.1918 Харьков 13.11.1943 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
58083 Шолохов Дмитрий Александр 03.07.1921 Кировская область 16.06.1942 солдат (рядовой) Neubrandenburg Нойбранденбург
58084 Шолохов Иван Гавриил 15.01.1920 Киев 29.03.1942 солдат (рядовой) Neuhammer Нойхаммер
58085 Шолохов Илларион Даниил 20.03.1906 Харьков 12.06.1943 солдат (рядовой) Gross Born-Rederitz Гросс Борн Редеритц
58086 Шолохов Михаил Ильич 02.01.1916 Донецкая обл. солдат (рядовой) *
58087 Шолудко Лев Никита Халчи, Киевская область 05.04.1942 солдат (рядовой) Landeshut
58088 Шолудько Андрей Феофан 16.08.1905 Киевская область 20.03.1943 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
58089 Шолух Афанасий Касьян 01.01.1923 д. Тарасовичи, Великодубечанский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
58090 Шомин Николай Георгий 26.09.1920 Марьяновка, Киевская область 24.02.1944 солдат (рядовой) Eisenach Айзенах
58091 Шомков Михаил Терешко 01.01.1905 Житомирская обл. 06.02.1942 не указано Hohenstein Хоенштайн
58092 Шомполов Григорий Степанович 23.04.1919 Донецкая обл., Макеевский р-н, д. Кринка солдат (рядовой) *
58093 Шоперт Эдуард Фридрих 06.02.1906 Крым, Судак майор *
58094 Шопин Алексей Семён 01.01.1924 Полтава солдат (рядовой) *
58095 Шопин Алексей Сергей 21.08.1914 Новодонецкая, Краснодарский край солдат (рядовой) *
58096 Шопин Иван Михаил 01.03.1916 Ново-Донецкая, Краснодарский край солдат (рядовой) *
58097 Шопин Иван Михаил 01.09.1916 Новодонецкая, Краснодарский край солдат (рядовой) *
58098 Шопин Фёдор Никанор 07.06.1907 Остренький, Харьковская область 20.10.1944 солдат (рядовой) Görlitz Гёрлитц
58099 Шопинский Никифор Гавриил 22.02.1921 Харьковская обл. 30.12.1941 солдат (рядовой) Neuhammer Нойхаммер
58100 Шорак Иван Роман 22.10.1913 Чернигов 24.06.1942 солдат (рядовой) Zitadelle Deblin (Alter Polnischer Friedhof)
58101 Шорденко Иван Филипп 01.01.1915 Петрово, Днепропетровская область, Украина 12.11.1941 не указано Gogolew
58102 Шоренко Николай Федор 01.12.1917 Днепропетровская, Акимовский, Владимировка младший лейтенант *
58103 Шорин Николай Григорий 01.01.1910 д.Обчица, Киевская область солдат (рядовой) *
58104 Шорник Даниил Сава 01.01.1921 Киев солдат (рядовой) *
58105 Шорник Пантелей Николай Горюновка, Харьковская область 08.11.1942 солдат (рядовой) unbekannt
58106 Шорников Виктор 07.01.1916 Николаев солдат (рядовой) *
58107 Шорников Кирилл Игнат 01.01.1910 Кировская область 01.07.1943 солдат (рядовой) unbekannt
58108 Шоров Умар Джиба 01.01.1905 Али-Бердуковское, Орджоникидзевский край 05.01.1943 солдат (рядовой) Duisdorf/Bonn (neuer Friedhof)
58109 Шороков Андриан Иван 05.10.1905 Верхнее Высокое, Кировская область 21.10.1942 солдат (рядовой) Kowno-Kauen Ковно-Кауен
58110 Шоромов Василий Алексей 02.02.1921 Кокуй, Кировская область солдат (рядовой) *
58111 Шорохов Харлампий Иван 09.11.1905 Шорохово, Кировская область 12.11.1942 сержант Forellkrug Фореллькруг/Сенне
58112 Шорш Павел Андрей Николаев 06.02.1942 солдат (рядовой) Saporoshje
58113 Шорыш Василий Фёдор 01.01.1910 Николаев 07.08.1942 солдат (рядовой) Dortmund Дортмунд
58114 Шоста Иван Даниил Харьков 27.02.1943 солдат (рядовой) Pleskau Плескау
58115 Шостаг Андрей Матвей 26.01.1911 Львовская область 20.12.1941 не указано unklar
58116 Шостак Александр Афанасий 31.12.1913 Полтава 25.12.1942 старший лейтенант Wlodomierz Влодомирц
58117 Шостак Владимир Василий 22.11.1912 Евпатория 20.05.1943 солдат (рядовой) unbekannt
58118 Шостак Иван Дмитрий 12.11.1921 Вересоч, Черниговская область 05.11.1944 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
58119 Шостак Иван Степан 20.07.1920 Киевская область 17.09.1942 солдат (рядовой) Zamosc Замостье
58120 Шостак Лука 01.01.1908 Бирка, Кировоградская область 03.01.1942 солдат (рядовой) Janowski/Lemberg Яновски (Львов)
58121 Шостак Михаил Петр 15.11.1920 Черниговcкая 26.03.1942 лейтенант Hammelburg (neuer Friedhof) Хаммельбург
58122 Шостак Петр Алексей 09.02.1921 д.Лютиж, р-н Дымерский, обл.Киевская солдат (рядовой) *
58123 Шостак Петр Василий 21.09.1909 д.Московск, обл.Киевская солдат (рядовой) *
58124 Шостак Петр Иван 20.08.1901 с.Масковци, Барышевский р-н, Киевская обл. другие *
58125 Шостак Петр Моисей 21.09.1909 д.Масковцы, Барышевского р-на, Киевской обл. солдат (рядовой) *
58126 Шостак Пётр Павел 01.01.1913 Чернигов 25.08.1942 солдат (рядовой) Proskurow/Rakowa
58127 Шостак Сергей Андрей 20.07.1911 Полтава 27.02.1943 солдат (рядовой) Saarlautern
58128 Шостак Юрий Иосиф 20.12.1922 город Киев солдат (рядовой) *
58129 Шостаков Николай Григорий 17.12.1921 Мало-Грызихино, район Лебяжье, Кировская область солдат (рядовой) *
58130 Шостал Николай Пётр 22.04.1916 Киевская обл. 14.05.1943 солдат (рядовой) Wistritz
58131 Шостацкий Евтропий Антон 30.10.1913 Каменец-Подольск младший лейтенант *
58132 Шостенко Василий Кирилл 01.01.1907 Николаев интендант *
58133 Шошин Александр Никифор 11.10.1917 Лысогорская, Орджоникидзевский край 10.12.1942 солдат (рядовой) Bocholt Бохольт
58134 Шпак Андрей Василий 23.10.1910 Перекопань, район Перемышляны, Львовская область солдат (рядовой) *
58135 Шпак Андрей Федосей 01.01.1909 Николаевская солдат (рядовой) *
58136 Шпак Валентин Андрей 02.03.1919 Калиновка, Киевская область 30.09.1941 солдат (рядовой) Wietzendorf Витцендорф
58137 Шпак Василий Артём 01.01.1921 Кировоградская область 17.10.1942 солдат (рядовой) Gronau
58138 Шпак Василий Яков 01.01.1916 Киевская область солдат (рядовой) Wola Вола
58139 Шпак Георгий Герасим 20.08.1900 Одесса солдат (рядовой) *
58140 Шпак Григорий Дмитрий 15.12.1905 Харьковская область 26.06.1944 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
58141 Шпак Иван 01.01.1906 Киевская область 22.12.1941 не указано Proskurow/Rakowa
58142 Шпак Иван 01.01.1925 Евминка, район Остер, Черниговская область 03.04.1944 не указано Kowel
58143 Шпак Иван Пётр 21.06.1919 Херсон 05.11.1944 младший офицер Italien
58144 Шпак Иосиф Дмитрий 01.12.1913 Шарпанцы, район Сокаль, Львовская область 11.10.1941 штатский Wietzendorf Витцендорф
58145 Шпак Исаак 01.01.1921 Киевская область, Украина 27.12.1941 не указано Proskurow/Rakowa
58146 Шпак Макар 01.01.1902 Черниговская область, Украина 24.11.1941 не указано Proskurow/Rakowa
58147 Шпак Николай Василий 25.12.1919 Каменец-Подольская обл. 29.12.1941 солдат (рядовой) Alt-Drewitz Альт-Древитц
58148 Шпак Николай Василий 19.09.1920 Довгалёвка, Днепропетровская область 06.09.1942 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof II) Цайтхайн II
58149 Шпак Николай Даниил 09.05.1921 Днепропетровская область, Украина солдат (рядовой) *
58150 Шпак Пётр Василий 12.08.1908 Каменец-Подольская область 04.03.1942 солдат (рядовой) unklar
58151 Шпак Сергей Григорий 06.10.1918 Черневка, Киевская область солдат (рядовой) *
58152 Шпак Сергей Иван 15.02.1920 Кировоградская область 17.07.1942 солдат (рядовой) Heppenheim Хеппенхайм
58153 Шпак Степан Максим 01.04.1923 д. Малин, Киевская обл. младший лейтенант *
58154 Шпак Федор Антон 01.01.1901 Киевская обл. солдат (рядовой) *
58155 Шпак Федор Филиппович 13.01.1915 Сталинская обл. Мариуполь солдат (рядовой) *
58156 Шпак Филипп Фёдор 13.11.1918 Каменец-Подольская область 27.07.1942 солдат (рядовой) unklar
58157 Шпак Яков Игнат 01.01.1913 Пастырское, Киевская область 12.12.1942 штатский Sandbostel Сандбостель
58158 Шпаков Фёдор Владимир 06.02.1918 Чернигов солдат (рядовой) *
58159 Шпакович Александр Иван 05.05.1911 Николаевская область 26.06.1944 солдат (рядовой) Wanne-Eickel (Waldfriedhof ) Вальдфридхоф Ване-Айкель
58160 Шпакович Василий Герасим 03.01.1918 Житомирская область 08.03.1942 солдат (рядовой) unklar
58161 Шпакович Иван Семен 17.08.1913 Чоповичи 02.05.1942 санитар/фельдшер Wlodomierz Влодомирц
58162 Шпакович Николай Роман 09.09.1911 Житомир 13.11.1941 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof I) Цайтхайн I
58163 Шпакович Роман 02.09.1913 Житомирская область 30.12.1941 не указано Proskurow/Rakowa
58164 Шпаковский Иван Роман 24.04.1914 Львовская область 09.12.1941 не указано Nürnberg Нюрнберг
58165 Шпала Франц Львов 09.12.1942 капитан Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
58166 Шпанко Дмитрий Василий 15.08.1900 Благовещенка, Николаевская область солдат (рядовой) *
58167 Шпанюк Николай Павел 17.08.1923 Киев солдат (рядовой) *
58168 Шпартюк Алексей Фёдор 17.04.1908 Харьковская обл. 19.08.1942 солдат (рядовой) Fallingbostel
58169 Шпарчинский Иван Тихон Кировоградская область 01.08.1944 солдат (рядовой) unbekannt
58170 Шпаченко Василий Яков 29.12.1916 Кучеровка, Кировоградская область 19.01.1943 старший сержант Neustadt/Coburg Нойштадт/Кобург
58171 Шпаченко Дмитрий Федор 26.10.1903 Харьков лейтенант *
58172 Шпаченко Иван Александр 01.01.1909 Орджоникидзевский край 23.10.1944 солдат (рядовой) Nürnberg Нюрнберг
58173 Шпаченко Иосиф Фёдор 21.07.1918 Киевская обл. 13.08.1942 солдат (рядовой) Sandbostel Сандбостель
58174 Шпаченко Кирилл Матвей Петропавловск-Борщаговка, район Киевский 06.04.1942 штатский Babelsberg
58175 Шпаченко Николай Павел 22.05.1909 Харьков младший лейтенант *
58176 Шпека Николай Николай 01.01.1922 Пушкари, район Репки, Черниговская область 08.02.1943 солдат (рядовой) Bathorn
58177 Шпекторовский Леонид Иван 05.09.1912 Киев старший лейтенант *
58178 Шпетный Яков Никифор 27.09.1911 Кировоградская область 04.05.1942 солдат (рядовой) Konskie
58179 Шпигун Даниил Даниил 10.12.1919 Черниговская обл. 01.11.1941 солдат (рядовой) Hammerstein (neuer Friedhof) Хаммерштайн
58180 Шпилак Пётр Иван 01.05.1908 Львовская обл. 18.12.1941 солдат (рядовой) Fürstenberg Фюрстенберг
58181 Шпилевой Александр Власович 05.07.1919 Харьковская обл.,Павловка солдат (рядовой) *
58182 Шпилевой Иван Спиридон 24.06.1911 Киевская, Лисенский, Федюковка младший лейтенант *
58183 Шпилевский Борис Борисович 15.03.1919 Минск/Дзержинск/Коски солдат (рядовой) *
58184 Шпильный Иван Иосиф 24.07.1918 М. Александровка, Николаевская область 26.05.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
58185 Шпирко Алексей Василий 01.01.1912 Днепропетровская обл. солдат (рядовой) Oerbke Оербке
58186 Шпит Василий Карп 30.01.1901 Харьковская военный инженер *
58187 Шпиталь Семён Киевская область 29.12.1941 не указано Neues Lager Ноес-Лагер
58188 Шпитца Алексей Яков 27.07.1922 Киевская область 10.12.1941 солдат (рядовой) Ornontowitz
58189 Шпичак Василий Феоктист 01.01.1906 Крынки, Киевская область 09.03.1944 солдат (рядовой) Hemer II Am Duloh Хемер II (у) Дуло
58190 Шпичак Максим Ермолай 26.05.1918 д.Здоровка, Васильковский р-н, Киевская область солдат (рядовой) *
58191 Шпорт Михаил Ефим 01.01.1910 Ровенское, Днепропетровская область 13.10.1942 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
58192 Шпортко Павел unklar 23.10.1920 Житомирская область 02.05.1942 солдат (рядовой) unklar
58193 Шпота Алексей Меркул Днепропетровская область 16.12.1942 штатский Bocholt Бохольт
58194 Шпотенко Пётр Павел 07.12.1921 Ходосовка, Киевская область 01.08.1943 солдат (рядовой) Bolchen
58195 Шпунарский Табеуш 19.10.1916 Соколиц-Каменец-Подолск 30.06.1943 лейтенант Falkenau / Eger (Sokolov) Фалькенау
58196 Шпур Василий Корнил 06.06.1913 Львовская область 12.11.1941 солдат (рядовой) Baumholder Баумхольдер
58197 Шпырнов Анатолий Григорий 25.06.1922 Мелитополь 14.06.1944 солдат (рядовой) Wietmarschen Витмаршен
58198 Шраменко Григорий Клим 15.02.1913 Киевская обл. 11.10.1941 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof I) Цайтхайн I
58199 Шрамко Афанасий Наум 01.12.1914 Черниговская область, Украина солдат (рядовой) *
58200 Шрамко Владимир Григорий 01.01.1920 с.Малая Шоненка, Таращанский р-н, Киевская область солдат (рядовой) *
58201 Шрамко Иван Алексей 11.04.1911 Вознесенское солдат (рядовой) *
58202 Шрамко Михаил Иван 12.01.1921 Орджоникидзевский край 27.01.1943 солдат (рядовой) Alt-Drewitz Альт-Древитц
58203 Шрамко Николай Григорий 30.10.1921 Николаевская область 09.08.1942 солдат (рядовой) Joerstaumoen Йоерстаумоен (Норвегия)
58204 Шрамков Евтихий Пётр 09.04.1902 Киевская обл. солдат (рядовой) Berlin Берлин
58205 Шрамков Иван 23.08.1920 Одесса солдат (рядовой) *
58206 Шрамченко Пётр Даниил 22.09.1918 Тихоновичи, Черниговская область 31.10.1941 солдат (рядовой) Auschwitz Аушвитц
58207 Шрелович Степан Кузьмич 28.12.1908 Минск/Слуцк/Березовка солдат (рядовой) *
58208 Шристов Егор Николай 01.01.1921 Изобильнинский, Орджоникидзевский край 06.03.1943 солдат (рядовой) Frankenthal
58209 Шроменко Никифор Филипп 01.01.1903 Киевская область 11.01.1942 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof II) Цайтхайн II
58210 Шруб Дмитрий Сидор 23.07.1919 Яновка, район Чернобыль, Киевская область 21.05.1943 солдат (рядовой) Bergen-Belsen Берген-Бельсен
58211 Штабрат Евмен Антон Русская Поляна, Киевская область 14.07.1944 штатский Mannheim (Invalidenfriedhof)
58212 Штагрин Максим Пётр 25.02.1910 Старые Бабаны, Киевская область 27.07.1943 ефрейтор Helland (Norwegen)
58213 Штай Андрей Михаил 25.12.1907 Львовская область 17.01.1942 солдат (рядовой) unbekannt
58214 Штакун Марк Кузьма 01.01.1916 Требухово, Киевская область 01.06.1942 солдат (рядовой) Cholm/Skiernice 319 шталаг Холм/Скерниеце
58215 Шталберг Николай Ауцуст - Рудольф Одесса майор *
58216 Штамбур Борис Тарас 30.04.1921 Николаевка 01.09.1942 солдат (рядовой) unklar
58217 Штангей Иван Николай 08.11.1923 Ольшаны, Харьковская область 15.12.1942 солдат (рядовой) Johannis-Bannberg Еоханес-Баннберг
58218 Штангей Фока Федор 15.08.1912 Киевская военврач *
58219 Штанко Григорий 21.11.1907 Киевская область солдат (рядовой) *
58220 Штанко Иван Александр 02.09.1919 Винница 29.06.1942 лейтенант Zamosc Замостье
58221 Штанко Степан 22.12.1909 Киев *
58222 Штанко Стефан Максимович 01.01.1900 Днепропетровская обл., Лубянка солдат (рядовой) *
58223 Штанко Филипп Ефим 11.10.1900 Харьковская обл. солдат (рядовой) Sagan Заган
58224 Штанков Василий Федосей 25.05.1913 Кировоградская область 17.05.1942 солдат (рядовой) Kowno-Kauen Ковно-Кауен
58225 Штанухин Иван Николаевская область 12.03.1942 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof II) Цайтхайн II
58226 Штанько Анатолий Макар 22.09.1916 Харьковская область 12.07.1944 солдат (рядовой) Wanne-Eickel (Waldfriedhof ) Вальдфридхоф Ване-Айкель
58227 Штанько Анатолий Макар 01.01.1916 Харьковская область солдат (рядовой) *
58228 Штанько Андрей Степан 19.08.1904 Черниговская, Шатура интендант *
58229 Штанько Василий Карп 19.03.1920 Григоровка, Киевская область 25.10.1941 солдат (рядовой) Deblin Деблин
58230 Штанько Василий Пётр 29.12.1921 Воскресенская, Орджоникидзевский край солдат (рядовой) *
58231 Штанько Иван Иван 01.01.1915 Запорожье 06.11.1942 солдат (рядовой) Johannis-Bannberg Еоханес-Баннберг
58232 Штанько Иван Харитон 01.01.1916 Харьковская обл. 26.06.1942 солдат (рядовой) Hohenstein Хоенштайн
58233 Штанько Порфирий Филипп 01.01.1902 Полтава 13.01.1943 солдат (рядовой) Hemer I Höcklingser Weg Хемер I Хёклингсер Вег
58234 Штаньков Василий Иван 23.01.1902 Орджоникидзевский край 06.12.1942 солдат (рядовой) Johannis-Bannberg Еоханес-Баннберг
58235 Штатский Петр Михайлович 01.05.1916 Кировоград солдат (рядовой) *
58236 Штебрин Николай Дмитрий 15.05.1917 Полтава солдат (рядовой) *
58237 Штей Андрей Пётр 22.04.1922 Терноватка, Днепропетровская область солдат (рядовой) *
58238 Штейнман Наум 25.05.1905 Полтава, Украина солдат (рядовой) *
58239 Штельма Леонид Пётр 02.02.1921 Киевская область 21.10.1941 солдат (рядовой) Oerbke Оербке
58240 Штельмах Григорий Иван 01.01.1908 Кировоградская область 01.06.1942 солдат (рядовой) Wien (Zentralfriedhof) Вена (Центральное кладбище)
58241 Штельмах Николай Сергей 01.01.1919 Николаевская область 17.01.1943 солдат (рядовой) Duisburg Дуйсбург
58242 Штельмахов Дмитрий Андреевич 23.04.1916 Мариуполь солдат (рядовой) *
58243 Штембловский Альбин 18.03.1904 Винница 24.01.1944 младший лейтенант Nürnberg Нюрнберг
58244 Штепа Иван Самуил 07.08.1922 Халчи, Киевская область 09.03.1943 солдат (рядовой) Johannis-Bannberg Еоханес-Баннберг
58245 Штепа Илько Сомийло 24.12.1919 д. Халча, Киевская обл. солдат (рядовой) *
58246 Штепо Андрей Павел Орджоникидзевский край 31.12.1942 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
58247 Штербань Григорий Пётр 16.10.1921 Николаевка, Черниговская область 22.01.1942 солдат (рядовой) Neuhammer Нойхаммер
58248 Штеренко Алексей Захар 01.01.1908 Харьковская область 29.11.1942 солдат (рядовой) Bathorn
58249 Штермер Валентин Казимир 01.03.1922 Киев 08.01.1942 солдат (рядовой) unklar
58250 Штерн Лейба 01.01.1909 Каховка, Николаевская область 21.01.1942 солдат (рядовой) Budesti Будешти
58251 Штефан Иван Андрей 01.09.1903 Чаплица, Кировоградская область солдат (рядовой) *
58252 Штефан Прокофий Захар 10.12.1909 Коробочка, Харьковская область 16.11.1943 сержант Elvenes Эльвенес (Норвегия)
58253 Штефан Феодосий Тихон 14.08.1901 Днепропетровск лейтенант *
58254 Штефанов Алексей Степан 28.02.1922 Харьковская 26.12.1944 младший лейтенант unbekannt
58255 Штехер Георгий Дмитрий 23.04.1922 Севастополь 01.05.1943 лейтенант unbekannt
58256 Штехно Василий Иванович 22.04.1915 Донецкая обл., Селидовка солдат (рядовой) *
58257 Штибуль станислав Яковлевич 04.04.1909 Минск/Дзержинск/Наквасы солдат (рядовой) *
58258 Штин Виктор Николай 23.09.1918 Орехово, Кировская область солдат (рядовой) Wietzendorf Витцендорф
58259 Штин Михаил Терентий 01.01.1902 Кировская область 16.11.1941 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
58260 Штирипка Алексей Леонтьевич 05.05.1908 Мариуполь солдат (рядовой) *
58261 Штолко Сергей Фёдор 24.06.1922 Закупное, Каменец-Подольская область солдат (рядовой) *
58262 Штонда Борис Андрей 01.06.1915 Харьков младший лейтенант *
58263 Шторх Николай Сергей 29.11.1910 Киев 02.06.1942 интендант Wlodomierz Влодомирц
58264 Штралборы Константин Константин 26.07.1904 Сумы лейтенант *
58265 Штраус Борис Яков 24.07.1919 Красный Луч 13.04.1942 солдат (рядовой) Poppberg
58266 Штронда Дмитрий Игнат 01.01.1915 Потоки, Киевская область 17.07.1942 солдат (рядовой) Skrobow Скробов
58267 Штронда Дмитрий Игнат 01.01.1915 Киевская область 17.07.1942 солдат (рядовой) Skrobow Скробов
58268 Штронда Никита Филипп 12.05.1916 Киевская лейтенант *
58269 Штубе Леопольд Федорович 25.09.1915 Николаевка штатский *
58270 Штукин Иван Михаил Харьков 17.06.1943 солдат (рядовой) Kowno-Kauen Ковно-Кауен
58271 Штулий Гавриил 04.09.1913 Кировоградская область 31.03.1942 солдат (рядовой) Hohenstein/Ernstthal
58272 Штулий Иван Максим 02.06.1916 Житомирская обл. 14.10.1941 солдат (рядовой) Wietmarschen Витмаршен
58273 Штура Иван Емельян 08.09.1911 Гоголев, Киевская область 13.11.1942 солдат (рядовой) Johannis-Bannberg Еоханес-Баннберг
58274 Штурма Александр Авксентий 22.10.1913 Киев 21.03.1942 интендант Wlodomierz Влодомирц
58275 Штурхай Терентий Сергей 01.01.1902 Киевская область 25.12.1941 солдат (рядовой) unbekannt
58276 Штурц Иван 20.02.1911 Голая, Киевская область 13.11.1942 солдат (рядовой) Bolchen
58277 Штыфан Пантелей Иван 22.07.1919 Киевская область 03.12.1941 солдат (рядовой) Mühlberg/Neuburxdorf Мюльберг/Нойбурксдорф
58278 Штых Тимофей Моисей Харьковская область 22.01.1943 солдат (рядовой) Fonquines/ Lens, Nordfrankreich
58279 Штых Тимофей Родион 12.06.1921 Харьковская обл. 25.05.1942 солдат (рядовой) Eisenach Айзенах
58280 Штыхно Ефим Ермолай 01.01.1910 Черниговская область 28.07.1942 солдат (рядовой) unbekannt
58281 Штыхно Михаил Фёдор 01.01.1914 Черниговская обл. солдат (рядовой) Steinhaldenfriehof (Stuttgart)
58282 Штычук Кирилл Николай Каменец-Подольская область 30.06.1944 солдат (рядовой) Stablack Штаблак
58283 Шуба Александр Антонович 26.10.1908 Минск/Слуцк/Сороки солдат (рядовой) *
58284 Шуба Иван Николаевич 15.05.1914 Минск/Слуцк/Сорочи солдат (рядовой) *
58285 Шуба Пётр Федот Черниговская область, Украина солдат (рядовой) *
58286 Шубанов Сергей Николай 11.08.1915 Максинер, Кировская область солдат (рядовой) *
58287 Шубар Владимир 22.07.1918 Черниговская область 02.02.1943 не указано Weissrussland
58288 Шубарин Семен Зот 17.04.1915 Кировская, Даровский, Харичи младший лейтенант *
58289 Шубенко Василий Гавриил 01.01.1912 Днепропетровская область, Украина 12.01.1945 солдат (рядовой) Bathorn
58290 Шубин Алексей Николай 12.03.1920 Кировская область 06.12.1941 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof I) Цайтхайн I
58291 Шубин Василий Иван 15.01.1913 Кировская, Гавричи лейтенант *
58292 Шубин Григорий Иван 06.02.1919 Кировская 14.05.1943 интендант Wlodomierz Влодомирц
58293 Шубин Иван Александр 25.11.1919 Кировская обл. 02.12.1941 солдат (рядовой) Hammelburg (neuer Friedhof) Хаммельбург
58294 Шубин Иван Алексей 13.07.1913 Кировская лейтенант *
58295 Шубин Иван Трофим 01.01.1908 Киевская область 21.11.1942 солдат (рядовой) Hemer I Höcklingser Weg Хемер I Хёклингсер Вег
58296 Шубин Кузьма Николай 01.11.1909 Куйбышевская, Николаевский, Толовая 23.02.1942 младший лейтенант unbekannt
58297 Шубин Леонид Михаил 15.07.1916 Кировская, Доровский, Погорельский, Поляновка старший лейтенант *
58298 Шубин Николай Павлович 08.05.1912 Ворошиловградская обл., Лисичанск солдат (рядовой) *
58299 Шубин Николай Спиридонович 29.04.1916 Сталинская обл., с. Первомайское солдат (рядовой) *
58300 Шубин Павел Семен 25.05.1911 Днепропетровская лейтенант *
58301 Шубин Фёдор Алексей 01.01.1913 Филево, Кировская область 10.12.1941 солдат (рядовой) Bernreuth/Auerbach/Oberpfalz Бернройтч/Ауербах
58302 Шубитидзе Николай Сынов 11.07.1911 Колису, район Орджоникидзевский, Грузия 24.01.1943 солдат (рядовой) Görlitz Гёрлитц
58303 Шубихин Ефим Иван 01.10.1916 Кировская область 30.01.1942 солдат (рядовой) Schwarzenberg
58304 Шублат Фёдор Порфирий 27.11.1913 Подгородище, район Бобрка, Львовская область 29.10.1941 штатский Nassadel
58305 Шубников Павел 01.01.1903 Кировская область 09.01.1942 не указано Neues Lager Ноес-Лагер
58306 Шубчик Григорий Иван 25.12.1908 Окит, Каменец-Подольская область 11.11.1941 солдат (рядовой) Schweinfurt Швайнфурт
58307 Шувага Илья Харьковская область 14.10.1942 солдат (рядовой) Cholm/Skiernice 319 шталаг Холм/Скерниеце
58308 Шуваев Корней Василий Александрия, Орджоникидзевский край 25.07.1944 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
58309 Шувак Андрей Карпович 30.11.1904 Савинский район, с.Крючки, Харьковская обл. штатский *
58310 Шувака Иосиф Семён 04.04.1915 Харьковская обл. 30.11.1941 солдат (рядовой) Thorn Торун
58311 Шувалиев Михаил Алексей 17.11.1910 Железноводск, Орджоникидзевский край 13.06.1944 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
58312 Шуварек Иван Григорий 09.10.1906 Дмитриево, район Брюховичи, Львовская область 17.12.1941 не указано Spittal Шпитталь (Австрия)
58313 Шуверов Максим Аким Содом, район Шабалинский, Кировская область 06.09.1944 солдат (рядовой) Görlitz Гёрлитц
58314 Шуга Григорий Фёдор 01.01.1917 Малиновка, Харьковская область солдат (рядовой) *
58315 Шугав Аркадий Федор 17.03.1916 Каменец Подолская интендант *
58316 Шугаев Сергей Александр 01.01.1916 Кировская обл. 04.11.1943 солдат (рядовой) Mauthausen Матхаузен
58317 Шугайло Фёдор Григорий 01.01.1910 Вербовец, Киевская область 28.01.1943 солдат (рядовой) Görlitz Гёрлитц
58318 Шугей Иван Фёдор 26.09.1901 Харьковская обл. солдат (рядовой) Marburg/Drau
58319 Шуглин Михаил Кировская область 19.07.1943 солдат (рядовой) Schaulen Шаулен
58320 Шугов Камнебит Курюк 01.01.1908 Орджоникидзе 04.01.1943 солдат (рядовой) Pawlow
58321 Шудренко Иван Михаил 01.01.1917 Киев 16.11.1941 не указано Grodno Гродно
58322 Шуев Иван Шуй 27.03.1908 Харьковская область 19.11.1942 солдат (рядовой) unklar
58323 Шуев Сергей Константин Харьковская область 16.11.1942 штатский Forellkrug Фореллькруг/Сенне
58324 Шуйко Дмитрий Игнатий 01.02.1912 Кировская обл. 10.12.1941 солдат (рядовой) Oerbke Оербке
58325 Шуйков Александр Алексей 01.05.1914 Клинская, Черниговская область сержант *
58326 Шука Карп Ларион 12.10.1918 Киевская обл. 04.01.1942 солдат (рядовой) Hammerstein (neuer Friedhof) Хаммерштайн
58327 Шукайло Станислав Фортунат 01.01.1913 Киев лейтенант *
58328 Шуклин Михаил Фёдор 21.11.1921 Белоглинцы, Кировская область 05.01.1943 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
58329 Шуков Анатолий Гавриил 01.01.1921 Кировская обл. солдат (рядовой) Gross Born-Rederitz Гросс Борн Редеритц
58330 Шулаг Николай Тимофей 01.05.1912 Черниговская область 20.11.1941 солдат (рядовой) unbekannt
58331 Шуладьев Николай Сергей 05.03.1921 Полом, Кировская область 23.01.1942 солдат (рядовой) Wolfsberg Вольфсберг
58332 Шулаев Василий Александр 01.01.1920 Кировская область 25.05.1942 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof II) Цайтхайн II
58333 Шулак Василий Федос 12.02.1922 д. Медвин, Богуславский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
58334 Шулаков Михаил Гавриил 06.09.1911 Кировская обл. 22.01.1942 солдат (рядовой) Oelsnitz Vogtl./ Sachsen
58335 Шулега Михаил Ефим 01.07.1912 Черчик, Львовская область 28.02.1942 солдат (рядовой) Nuernberg (Suedfriedhof)
58336 Шуленин Тимофей Прохор 03.05.1915 Орджоникидзевский край 24.01.1942 солдат (рядовой) unklar
58337 Шулепов Григорий Сергей 27.12.1919 Днепропетровск 15.04.1942 солдат (рядовой) Heidkaten Хайдкален
58338 Шулепов Яков Егор 21.10.1909 Юрьино, Кировская область 17.06.1942 солдат (рядовой) Chorosch Хорошь
58339 Шулер Матвей Ульян Григоровка, район Дмитриевка, Черниговская область 21.11.1941 штатский Krems-Gneixendorf (Waldfriedhof) Вальдфридхоф Кремс-Гнейксендор
58340 Шулеров Иван Ермилий 01.01.1906 Кировская обл. 21.12.1941 солдат (рядовой) Oerbke Оербке
58341 Шулешко Евгений 24.05.1916 Херсон старший лейтенант *
58342 Шулешко Иван Харитон 01.01.1921 Днепропетровская область 02.03.1942 солдат (рядовой) unklar
58343 Шулешко Фёдор Сергей 15.02.1914 Бурковка, Черниговская область 01.11.1941 солдат (рядовой) Zschopau
58344 Шулик Алексей Андрей 23.03.1922 Прокоповка, Черниговская область солдат (рядовой) *
58345 Шулик Василий Дей 09.03.1993 Черниговская область не указано *
58346 Шулика Виктор Иван 05.03.1919 Орджоникидзевский край 27.01.1942 солдат (рядовой) Hohenstein Хоенштайн
58347 Шулика Григорий Степан 23.11.1914 Харьковская обл. младший офицер Sagan Заган
58348 Шуликин Никита Савва 30.10.1900 Петровка, Черниговская область солдат (рядовой) *
58349 Шулико Иван Иван 21.01.1917 Орджоникидзевский край 08.12.1941 солдат (рядовой) Stablack Штаблак
58350 Шулин Семён Никита Орджоникидзевский край 31.12.1942 солдат (рядовой) Bolchen/Forbach
58351 Шуличенко Андрей Григорий 30.12.1912 Орджоникидзе солдат (рядовой) *
58352 Шулко Никифор Иван 17.07.1916 Киев солдат (рядовой) *
58353 Шулков Пётр Михаил 05.10.1919 Кировская область 29.07.1942 солдат (рядовой) unklar
58354 Шулшицкий Станислав Михаил 28.08.1922 Харьков 13.09.1942 солдат (рядовой) Trier Триер
58355 Шульба Емельян Филипп 05.07.1907 Львовская область 13.11.1941 солдат (рядовой) Risloh
58356 Шульга Александр Филимон 01.01.1912 Кудляевка, Черниговская область солдат (рядовой) *
58357 Шульга Алексей Ефим 01.01.1909 Киевская обл. 29.12.1941 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
58358 Шульга Алексей Степан 14.08.1923 Днепропетровск лейтенант *
58359 Шульга Андрей Емельян 01.01.1913 Григорьевка, Днепропетровская область 17.05.1943 солдат (рядовой) Uman
58360 Шульга Василий Устин 10.03.1908 Кудлаевка, Черниговская область 06.12.1942 солдат (рядовой) Görlitz Гёрлитц
58361 Шульга Григорий Демид 10.10.1908 Рожевка, Киевская область 09.02.1942 солдат (рядовой) Hammelburg (neuer Friedhof) Хаммельбург
58362 Шульга Григорий Тимофей 01.01.1918 Днепропетровск 10.04.1944 солдат (рядовой) Falkenau Фалькенау
58363 Шульга Дмитрий Андрей 01.01.1914 с.Карапиши, Мироновский р-н, Киевская область солдат (рядовой) *
58364 Шульга Дмитрий Иосиф 01.01.1913 Новокиевщина, Сумская область штатский *
58365 Шульга Ефим Мартын 01.01.1910 Черниговская область 07.02.1942 солдат (рядовой) Oerbke Оербке
58366 Шульга Ефим Пётр 23.12.1900 Киселёвка, Черниговская область 13.11.1942 солдат (рядовой) Johannis-Bannberg Еоханес-Баннберг
58367 Шульга Иван Зосим 01.12.1908 Киевская,Моренцы интендант *
58368 Шульга Иван Иван Черниговская область 10.01.1943 солдат (рядовой) unklar
58369 Шульга Иван Нестер 10.05.1920 Киевская обл. 25.01.1942 солдат (рядовой) Thorn Торун
58370 Шульга Иван Петр 09.10.1922 Киевская обл. солдат (рядовой) *
58371 Шульга Иван Сергей 01.01.1903 Харьковская область 04.04.1944 солдат (рядовой) unbekannt
58372 Шульга Иван Фёдор 27.09.1921 Черниговская обл. 11.03.1942 солдат (рядовой) Neuhammer Нойхаммер
58373 Шульга Иосиф Васильевич 17.01.1900 Днепропетровск солдат (рядовой) *
58374 Шульга Кирилл Андрей 20.05.1908 Крапильна, Черниговская область 02.12.1942 солдат (рядовой) Skrobow Скробов
58375 Шульга Константин Пётр 23.12.1914 Черниговская обл. 20.09.1942 солдат (рядовой) Neubrandenburg Нойбранденбург
58376 Шульга Макар 01.01.1906 Макеевка, Киевская область 11.11.1942 солдат (рядовой) Cholm/Skiernice 319 шталаг Холм/Скерниеце
58377 Шульга Михаил 08.10.1914 Район Черкассы, Киевская область 11.02.1942 солдат (рядовой) Porchow, Kaserne Ost (Russenfriedhof)
58378 Шульга Михаил 07.02.1919 Балаклея, Харьковская область 19.09.1944 солдат (рядовой) Schwenteinen Hohenstein Швентайнен
58379 Шульга Михаил Фёдор 22.11.1910 Чернигов 07.08.1943 солдат (рядовой) unbekannt
58380 Шульга Николай Алексеевич 19.12.1920 Днепропетровская обл. солдат (рядовой) *
58381 Шульга Николай Василий 08.03.1919 Библи, Черниговская область 06.04.1943 солдат (рядовой) Altengrabow-West Альтенграбов
58382 Шульга Николай Григорий 05.03.1919 Косовка, Кировоградская область солдат (рядовой) *
58383 Шульга Павел Иван 15.09.1914 Черниговская обл. 04.01.1942 солдат (рядовой) Grossenhain Гроссенхаин
58384 Шульга Павел Никита Киевская область 01.12.1941 солдат (рядовой) unbekannt
58385 Шульга Петр Никифор 29.07.1922 Чернигов младший лейтенант *
58386 Шульга Пётр Василий 08.07.1921 Черниговская область 24.10.1943 солдат (рядовой) Beisfjord
58387 Шульга Пётр Пётр 01.01.1912 Чернигов 20.05.1942 солдат (рядовой) Przekopana Прцекопана
58388 Шульга Роман Андрей 01.01.1912 Кочержинцы, район Умань, Киевская область солдат (рядовой) *
58389 Шульга Сергей Ефрем 25.02.1904 Днепропетровская область 13.11.1944 солдат (рядовой) Hemer II Am Duloh Хемер II (у) Дуло
58390 Шульга Сергей Мирон 01.01.1907 Обухов, Киевская область 02.12.1941 солдат (рядовой) Alt-Drewitz Альт-Древитц
58391 Шульга Сергей Павел 01.01.1918 Чернавик, Сталинская (Донецкая) область солдат (рядовой) *
58392 Шульга Трофим Иван 01.01.1912 Черниговская область 19.10.1941 солдат (рядовой) Deblin Деблин
58393 Шульга Федор Харлампий 07.10.1916 Кировоградская,Александрийский,Косовка лейтенант *
58394 Шульга Фёдор Григорий 01.01.1923 Полтава 24.11.1942 солдат (рядовой) Trier Триер
58395 Шульга Фёдор Пётр 20.05.1919 Днепропетровская обл. 04.06.1942 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
58396 Шульга Федосий Иван 18.12.1908 Черниговская область 08.08.1942 солдат (рядовой) Arnoldsweiler Арнольдсвайлер
58397 Шульга Яков Иосиф 24.08.1902 Орджоникидзевский край 09.05.1943 солдат (рядовой) Xanten
58398 Шульга Яков Кондрат 24.03.1906 Киевская область 02.11.1941 солдат (рядовой) unklar
58399 Шульган Евгений Лука 10.09.1914 Львовская обл. солдат (рядовой) Wietzendorf Витцендорф
58400 Шульгин Филипп Гаврил 18.11.1902 Кировская,Кирчанский,Козловский,Печенки младший лейтенант *
58401 Шульженко Александр Авдей 16.02.1911 Днепропетровская старший лейтенант *
58402 Шульженко Александр Герман 12.07.1908 Харьковская,Петревка интендант *
58403 Шульженко Василий Иосиф Ржищев, Киевская область 02.03.1942 не указано Neues Lager Ноес-Лагер
58404 Шульженко Григорий Филипп 01.01.1919 Кировоградская область 18.06.1942 солдат (рядовой) Wlodawa
58405 Шульженко Егор Иванович 01.01.1915 Сталинская обл., Горловский р-н. С. Луганское солдат (рядовой) *
58406 Шульженко Иван Пантелей 03.02.1907 Петровское, Орджоникидзевский край 18.10.1943 солдат (рядовой) Herleshausen Херлесхаузен
58407 Шульженко Сергей Григорьевич 12.11.1900 Луганск, Сталинская обл. солдат (рядовой) *
58408 Шульженко Тимофей Николаевская, Ростовская область 19.10.1942 солдат (рядовой) Russenfriedhof am Rossberg Homburg (Saar)
58409 Шульков Пётр Михаил 05.10.1919 Рябиновцы, Кировская область солдат (рядовой) *
58410 Шультенко Дмитрий Пиман 15.03.1901 Харьковская,Писаревский,Пиларевка старший лейтенант *
58411 Шульц Мичислов Петр 14.01.1920 Каменец-Подольская, Васильевка лейтенант *
58412 Шульчин Николай Иван 25.07.1920 Николаевская область 21.09.1942 солдат (рядовой) Hemer I Höcklingser Weg Хемер I Хёклингсер Вег
58413 Шульяренко Степан Константинович 25.12.1901 Житомирская обл. солдат (рядовой) *
58414 Шуляк Александр Семен Одесса военврач *
58415 Шуляк Василий Савка 17.03.1919 д. Требухов, Броварский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
58416 Шуляк Всеволод Афанасий 26.01.1902 Киевская солдат (рядовой) *
58417 Шуляк Григорий Филипп 23.11.1905 Киевская область 01.11.1941 солдат (рядовой) unklar
58418 Шуляк Иван Аврам 31.01.1906 Киевская обл. 16.12.1941 солдат (рядовой) Oerbke Оербке
58419 Шуляк Иван Арсен 01.01.1904 Киевская обл. штатский *
58420 Шуляк Иосиф Иван 28.08.1918 Каменец-Подольская,Полонский лейтенант *
58421 Шуляк Карп Никифор 25.05.1911 Киевская область 13.04.1943 солдат (рядовой) unklar
58422 Шуляк Константин Пётр 01.01.1911 Шарки, Киевская область 30.06.1943 штатский Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
58423 Шуляк Николай Артем 01.01.1914 д. Селычивка под Киевом солдат (рядовой) *
58424 Шуляк Онуфрий Иван 01.01.1901 д. Бурты,Кагарлицкий р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
58425 Шуляк Панас Иван 27.02.1906 Хоропай, Житомирская область 12.01.1942 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof II) Цайтхайн II
58426 Шуляков Антон Прокофий 23.07.2019 Первомайское солдат (рядовой) *
58427 Шуляков Василий Андрей 01.01.1921 Щучкино, Кировская область 10.03.1942 солдат (рядовой) Zittau
58428 Шуляков Василий Иван 27.02.1911 Кисели, Кировская область 20.12.1941 солдат (рядовой) Wegscheide/Bad Orb Вегшайде/Бад Орб
58429 Шуляков Василий Пётр 20.02.1905 Апаринская, Кировская область 17.05.1944 солдат (рядовой) Görlitz Гёрлитц
58430 Шуляков Трофим Артём 01.01.1901 Киевская область 05.02.1943 солдат (рядовой) Bocholt Бохольт
58431 Шуляков Яков Егор 12.05.1906 Район Нагорское, Кировская область 25.12.1941 солдат (рядовой) Hamburg-Ohlsdorf Гаммбург-Олодорф
58432 Шуляковский Николай Николаевич Минск/Слуцк/Мащицы солдат (рядовой) *
58433 Шуляковский Павел Иван 10.10.1907 Житомирская область 17.07.1944 солдат (рядовой) Alexisdorf Алексисдорф
58434 Шуляковский Петр Петр 27.06.1915 Киев 11.06.1944 лейтенант Nürnberg Нюрнберг
58435 Шулян Афанасий Архип 19.02.1911 Черниговская лейтенант *
58436 Шуляренко Андрей Фёдор Житомирская обл. 30.12.1941 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
58437 Шулятников Иван Гавриил 21.06.1920 Шулятники, Кировская область 06.05.1942 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
58438 Шулятьев Иван Андрей 01.01.1918 Кировская область 21.04.1943 старший сержант Stargard (neuer Friedhof) Штаргард
58439 Шулятьев Николай Андрей 01.01.1905 Кировская область 22.09.1942 солдат (рядовой) unklar
58440 Шулячинский Николай Фауст 25.12.1904 Одесса 14.07.1943 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
58441 Шум Ефрем Иван 01.01.1911 Киевская область 17.12.1941 солдат (рядовой) Mühlberg/Neuburxdorf Мюльберг/Нойбурксдорф
58442 Шум Никита Семен 01.01.1914 д. Мартусовка, Бориспольский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
58443 Шум Николай Григорий 01.01.1909 Власовка, Черниговская область 16.02.1942 солдат (рядовой) Molodetschno Молодечно
58444 Шум Федор Нестор 23.08.1921 д. Мартусивка, Бориспольский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
58445 Шум Фёдор Фёдор 06.02.1921 Пашино, Житомирская область 23.07.1942 солдат (рядовой) Bergen-Belsen Берген-Бельсен
58446 Шумай Павел Ильич 08.07.1918 Воронежская обл., Николаевка солдат (рядовой) *
58447 Шумайлов Павел Алексей 01.07.1921 Кировская область 18.05.1942 солдат (рядовой) unbekannt
58448 Шумако Иван Степан 01.01.1904 Орджоникидзе 28.02.1945 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
58449 Шумаков Василий Александр 01.01.1923 Алтайский, Островное лейтенант *
58450 Шумаков Георгий Кузьма 22.04.1905 Подгорное, Орджоникидзевский край 22.11.1941 солдат (рядовой) Auschwitz Аушвитц
58451 Шумалев Федор Ильич 27.11.1913 Николаев солдат (рядовой) *
58452 Шуман Григорий Павел 19.01.1919 Черниговская область солдат (рядовой) *
58453 Шуман Марк Капитон 01.01.1904 Шуманы, Черниговская область 28.03.1943 солдат (рядовой) Bocholt Бохольт
58454 Шумара Карп Харитон 25.06.1914 Обиточное, Черниговская область 08.06.1942 солдат (рядовой) Konskie
58455 Шумеев Иван Пётр 01.01.1903 Николаевка, Красноярский край 20.12.1941 солдат (рядовой) Woldeforst
58456 Шумей Даниил Илья 08.07.1918 Николаевка 08.09.1942 солдат (рядовой) Fürstenberg Фюрстенберг
58457 Шумей Павел Илья 08.07.1918 Николаевка солдат (рядовой) *
58458 Шумейко Андрей Константин 01.01.1911 Высокополье, Харьковская область 23.01.1945 солдат (рядовой) Gudendorf Гудендорф
58459 Шумейко Андрей Логвин 04.06.1911 Коломна, Харьковская область 04.07.1942 солдат (рядовой) Joerstaumoen Йоерстаумоен (Норвегия)
58460 Шумейко Кирилл Василий 12.05.1909 Александрия, Орджоникидзевский край 16.02.1945 солдат (рядовой) Wanne-Eickel (Waldfriedhof ) Вальдфридхоф Ване-Айкель
58461 Шумейко Михаил 09.11.1904 Миргород *
58462 Шумейко Михаил Иван 01.01.1921 Житомирская область 16.03.1942 солдат (рядовой) Fürstenberg Фюрстенберг
58463 Шумейко Николай Иван 09.05.1903 Ерки, Харьковская область 14.11.1943 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
58464 Шумейко Пётр Михаил Кировоград 12.12.1944 солдат (рядовой) Eisenach Айзенах
58465 Шумейко Пётр Степан 01.01.1903 Полтава 01.02.1943 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
58466 Шумейко Семён Емельян Полтава 20.08.1943 солдат (рядовой) Neubrandenburg Нойбранденбург
58467 Шумейко Яков Иван 24.03.1920 Киев лейтенант *
58468 Шумело Николай Юрий 05.05.1904 Львовская обл. 15.02.1942 не указано Neuhammer Нойхаммер
58469 Шумелов Фёдор Георгий 01.01.1908 Каменец-Подольский 28.01.1943 солдат (рядовой) Hemer I Höcklingser Weg Хемер I Хёклингсер Вег
58470 Шумивода Григорий Василий 25.01.1900 Каменец-Подольская область 09.01.1943 солдат (рядовой) unbekannt
58471 Шумилин Фёдор Иван 01.05.1915 Николаевка солдат (рядовой) *
58472 Шумило Николай Иван 15.03.1915 Львовская область 15.11.1941 не указано unbekannt
58473 Шумило Семен Степан 08.04.1916 Шумская старший лейтенант *
58474 Шумилов Алексей Михаил 01.01.1912 Кировская область 14.12.1941 солдат (рядовой) Mühlberg/Neuburxdorf Мюльберг/Нойбурксдорф
58475 Шумилов Аркадий Петр 10.05.1913 Кировская младший лейтенант *
58476 Шумилов Павел Иван 15.08.1910 Липаты, Кировская область 03.12.1941 солдат (рядовой) Nienburg
58477 Шумилов Сергей Степан 15.11.1906 Николаевка, Мордовия 01.01.1942 солдат (рядовой) Wietzendorf Витцендорф
58478 Шумиловский Илья Василий 01.08.1910 Житомирская обл. 30.10.1941 не указано Neuhammer Нойхаммер
58479 Шумихин Афанасий Андрей Кировская область 05.11.1942 солдат (рядовой) unbekannt
58480 Шумихин Иван Фёдор 17.12.1921 Кировская обл. 01.12.1941 солдат (рядовой) Nienburg
58481 Шумицкий Петр Нестор 10.10.1911 Конотоп санитар/фельдшер *
58482 Шумлянский Виктор 24.11.1923 Харьковская область 07.10.1943 солдат (рядовой) Ukraine
58483 Шумлянский Савва 01.01.1911 Зелёная, Кировоградская область 28.02.1942 солдат (рядовой) Budesti Будешти
58484 Шумлянский Степан Фёдор 17.03.1921 Житомирская область 06.01.1942 солдат (рядовой) Grossenhain Гроссенхаин
58485 Шумный Гавриил Порфирий 30.09.1920 Черниговская область 14.01.1943 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
58486 Шумов Александр Фёдор 07.02.1921 Харьков 07.11.1941 младший офицер Zeithain (Friedhof I) Цайтхайн I
58487 Шумов Леонид Василий 14.06.1924 г. Киев солдат (рядовой) *
58488 Шумский Григорий Илья 17.09.1913 Львовская обл. 14.11.1941 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
58489 Шумский Захар Константин 10.06.1911 Чернигов 17.06.1942 солдат (рядовой) Hohenstein Хоенштайн
58490 Шумский Иван Иван 28.05.1915 Шумская солдат (рядовой) *
58491 Шумский Кузьма Моисей 01.11.1901 Харьковская обл. 05.10.1942 солдат (рядовой) Sandbostel Сандбостель
58492 Шумский Михаил Климентий Каменец-Подольский солдат (рядовой) *
58493 Шундик Степан Александр 25.02.1918 Киевская область 12.04.1942 солдат (рядовой) unklar
58494 Шундык Петр Федор 01.01.1922 д. Новоселки, Вышедубечанский р-н, Киевская обл. солдат (рядовой) *
58495 Шундыль Иван Яков 01.01.1919 Кировоградская обл. 02.01.1942 солдат (рядовой) Mühlberg/Neuburxdorf Мюльберг/Нойбурксдорф
58496 Шункаренко Виктор Петр 13.04.1905 Каменец-Подольск 02.04.1942 интендант Wlodomierz Влодомирц
58497 Шуняев Пётр Дмитрий Орджоникидзевский край 07.10.1943 солдат (рядовой) Bathorn
58498 Шупик Марк Сергей 01.03.1909 Кировская старший лейтенант *
58499 Шупик Савка (Савелий) Федор 11.04.1911 д.Новая Петривка, Киевская область солдат (рядовой) *
58500 Шупинский Никита 01.01.1906 Мерло, Харьковская область 17.07.1942 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
58501 Шуплат Фёдор Порфирий 27.11.1913 Подгородище, район Бобрка, Львовская область не указано *
58502 Шуплей Андрей Кузьма 01.12.1917 Киевская область 08.01.1942 не указано Neues Lager Ноес-Лагер
58503 Шуприенко Пётр Александр 25.12.1902 Киевская обл. 15.11.1941 солдат (рядовой) Alt-Drewitz Альт-Древитц
58504 Шупшинский Николай Петрович 01.01.1914 Донецкая обл.Нелеповка солдат (рядовой) *
58505 Шур Иван unklar 24.02.1906 Каменец-Подольская область 16.11.1943 солдат (рядовой) Wanne-Eickel (Waldfriedhof ) Вальдфридхоф Ване-Айкель
58506 Шура Иосиф Сафа 15.06.1910 Дубья, район Броды, Львовская область 08.12.1941 штатский Sipbachzell/Oberdonau
58507 Шура Иосиф Сафат 05.06.1910 Дуби, район Пониковица, Львовская область 08.12.1941 штатский Sipbachzell/Oberdonau
58508 Шураев Калманбет Мургали 01.01.1901 Орджоникидзевский край 22.01.1945 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof IV) Цайтхайн IV
58509 Шураков Александр Семён 03.12.1921 Кировская область 16.12.1941 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof II) Цайтхайн II
58510 Шураков Анатолий Лаврентий 16.03.1920 Кировская область 15.11.1941 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof I) Цайтхайн I
58511 Шураков Даниил Василий 27.02.1911 Кировская область 28.03.1943 солдат (рядовой) Zeithain (Friedhof III) Цайтхайн III
58512 Шураков Сергей 17.07.1918 Крутики, Кировоградская область 27.04.1943 сержант Arnoldsweiler Арнольдсвайлер
58513 Шураков Фёдор Гавриил 25.05.1918 Кукловщина, Кировская область 01.10.1942 солдат (рядовой) Wietzendorf Витцендорф
58514 Шурба Александр Фёдор Березань, Киевская область 10.03.1942 штатский Grodno Гродно
58515 Шурба Дмитрий Сергей 21.09.1911 Киевская, Белозеры 09.02.1942 военный техник Grodno Гродно
58516 Шурба Николай Павел 01.01.1908 Каменец-Подольская область 10.05.1942 солдат (рядовой) Krems-Gneixendorf (Waldfriedhof) Вальдфридхоф Кремс-Гнейксендор
58517 Шурбенко Александр Харитон 01.01.1906 Киевская область 05.09.1942 солдат (рядовой) Ostrow Mazowiezka Остров Мазовецка
58518 Шурек Яков Панфил Киевская область 23.09.1943 солдат (рядовой) Alt-Drewitz Альт-Древитц
58519 Шуремов Владимир Николай 26.04.1911 Киевская обл. 09.12.1941 солдат (рядовой) Neuhammer Нойхаммер
58520 Шурепа Николай Илья 24.09.1918 Каменец-Подольская область 20.02.1942 солдат (рядовой) unklar
58521 Шурига Анатолий Дмитрий 12.12.1912 Киев лейтенант *
58522 Шурико Митрофан Семён 03.06.1919 Николаево солдат (рядовой) *
58523 Шурило Степан Пётр 21.12.1921 Киевская область 19.04.1942 солдат (рядовой) Wlodawa
58524 Шурко Григорий 30.09.1919 Николаевка, Сталинская обл. солдат (рядовой) *
58525 Шурков Сергей Василий 17.07.1918 Кировская обл. 27.04.1943 старшина Arnoldsweiler Арнольдсвайлер
58526 Шурковский Николай Анатолий 25.03.1921 Каменец-Подольская область 21.03.1943 санитар/фельдшер Libau-Kriegshafen (russischer Friedhof)
58527 Шурленко Андрей 18.10.1911 Орджоникидзе 27.05.1944 не указано unbekannt
58528 Шуровский Пётр Степан 01.01.1907 Соротовичи, Львовская область 25.10.1941 штатский Fraukenstein, Schlesien
58529 Шурпа Дмитрий Митрофан 20.09.1918 Черниговская область 01.12.1941 солдат (рядовой) unbekannt
58530 Шурубор Александр Роман 19.04.1900 Киевская область 20.08.1943 солдат (рядовой) unbekannt
58531 Шурута Владимир Дмитрий 12.07.1918 Черниговская область 03.03.1943 солдат (рядовой) Hohenstein Хоенштайн
58532 Шурыгин Александр Георгий 10.04.1920 Добровольское, район Салобеляк, Кировская область солдат (рядовой) *
58533 Шурыгин Иван Александр 01.01.1920 Петушки, Кировская область солдат (рядовой) unbekannt
58534 Шурыгин Леонид Александр 28.08.1921 Кировская обл. 29.11.1941 солдат (рядовой) Hohenviecheln
58535 Шурыгин Пётр Иван 01.01.1908 Кировская область 24.03.1942 солдат (рядовой) Laa a. d. Thaya
58536 Шурыгин Пётр Кузьма Днепропетровская область 24.12.1944 сержант unklar
58537 Шуст Алексей Николай 01.01.1914 Николаевка военный техник *
58538 Шуст Иван Дмитрий 29.01.1909 Орджоникидзевский край 21.07.1944 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
58539 Шуст Константин Федорович 03.06.1928 Сталинская обл, Мариуполь солдат (рядовой) *
58540 Шуст Николай Иван 02.10.1919 Галица, Черниговская область солдат (рядовой) *
58541 Шуст Яков Пантелеймон 01.01.1913 Черниговская область 01.11.1941 солдат (рядовой) Lindenhain
58542 Шустель Николай 01.01.1922 Черниговская, Новгород-Северский, Бырино лейтенант *
58543 Шустенко Николай Иван 31.12.1921 Ворошиловская, Орджоникидзевский край 12.06.1942 солдат (рядовой) Neumarkt Ноймаркт
58544 Шустер Павел Марьян 26.10.1908 Винники, Львовская область солдат (рядовой) *
58545 Шустка Василий Давид 01.01.1914 Киевская область 01.03.1944 солдат (рядовой) Hemer II Am Duloh Хемер II (у) Дуло
58546 Шустов Александр Игнатий 25.09.1916 Каркино, Кировская область 21.11.1941 младший сержант Lublin Люблин
58547 Шустов Александр Михаил 10.06.1916 Кировская область 30.10.1941 солдат (рядовой) Wietzendorf Витцендорф
58548 Шустов Андрей Егор 06.08.1906 Кировская обл. 06.01.1942 солдат (рядовой) Thorn Торун
58549 Шустов Василий Иван Вшивка, район Дзержинский, Смоленская область солдат (рядовой) *
58550 Шустов Егор Николаевич 20.12.1908 Сталинская обл., Енакиевский р-н, с.Вановия солдат (рядовой) *
58551 Шустов Михаил Федот 21.11.1921 Вичумша, Кировская область 27.01.1942 солдат (рядовой) Kerkwitz
58552 Шустов Николай Владимир 12.12.1918 Кировская обл. 30.10.1941 солдат (рядовой) Elbing-Seeteich (Kgf.-Friedhof)
58553 Шустов Филипп Афанасий 29.10.1921 Кировская обл. солдат (рядовой) Flossenbürg Флоссенбюрг
58554 Шустович Николай Александр 07.11.1920 Одесса 06.10.1944 солдат (рядовой) Bergen-Belsen Берген-Бельсен
58555 Шут Василий Иван Ново-Шепеличи, Киевская область 09.01.1942 не указано Grodno Гродно
58556 Шут Григорий Григорий 09.01.1918 Жухары, Харьковская область солдат (рядовой) *
58557 Шут Иван Петр 26.08.1915 Полтава младший лейтенант *
58558 Шут Митрофан Иван 24.11.1921 Кировская обл. 15.12.1941 солдат (рядовой) Neuhammer Нойхаммер
58559 Шут Николай Моисей 10.05.1919 Житомирская область 21.05.1942 солдат (рядовой) unklar
58560 Шут Пётр Григорий 18.12.1919 Субботин, Киевская область 15.10.1941 солдат (рядовой) Essen Эссен
58561 Шутарев Артем Лаврентиевич 04.04.1902 Харьковская обл. солдат (рядовой) *
58562 Шутенко Никита Тимофей Днепропетровская область 25.06.1943 солдат (рядовой) Hemer II Am Duloh Хемер II (у) Дуло
58563 Шутенко Павел Василий 01.01.1909 Житомирская обл. 30.09.1942 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
58564 Шутилов Иван Василий 22.02.1919 Киев 16.11.1941 солдат (рядовой) Königsbrück Кёнигсбрюкк
58565 Шутихин Алексей Яков 17.03.1911 Кировская обл. 10.01.1942 солдат (рядовой) Lössnitz / Sachsen
58566 Шутихин Ефим Иван 01.10.1916 Кировская область 30.01.1942 солдат (рядовой) Schwarzenberg
58567 Шутихин Михаил Николай 01.01.1918 Днепропетровск 01.12.1941 не указано unbekannt
58568 Шуткин Иван 21.03.1907 Харинки, Кировская область 04.01.1942 солдат (рядовой) Porchow, Kaserne Ost (Russenfriedhof)
58569 Шуткин Филипп Григорий 24.08.1921 Кировская область не указано Molodetschno Молодечно
58570 Шутков Евгений Тимофей 22.02.1918 Киев 31.08.1942 солдат (рядовой) Berlin Берлин
58571 Шутов Аркадий Николай 24.12.1911 Керчь солдат (рядовой) Gross Born-Barkenbrugge
58572 Шутов Василий Даниил 27.03.1909 Угурино, Кировская область 15.11.1942 солдат (рядовой) Molodetschno Молодечно
58573 Шутов Владимер Никита 18.07.1913 Кировская,Леденковский,Зотково лейтенант *
58574 Шутов Григорий Филипп 13.12.1919 Кировская обл. 29.08.1943 солдат (рядовой) Sagan Заган
58575 Шутов Дмитрий Александр 22.11.1915 Кировская область 14.11.1942 солдат (рядовой) unbekannt
58576 Шутов Иван Василий 18.09.1909 Орджоникидзевский край 29.02.1944 солдат (рядовой) Lohmansheide Repele-Baerl
58577 Шутов Михаил Андрей Мильчеки, Кировская область 01.12.1942 солдат (рядовой) Kowno-Kauen Ковно-Кауен
58578 Шутов Николай Дмитрий 06.12.1900 Кировская область 20.09.1942 солдат (рядовой) Hemer I Höcklingser Weg Хемер I Хёклингсер Вег
58579 Шутов Сергей Иван 16.11.1918 Кировская обл. 29.05.1944 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
58580 Шутый Николай Григорий 27.01.1923 Воронки, Черниговская область солдат (рядовой) *
58581 Шутылев Андрей Сергей 23.04.1905 Кировская область 27.12.1942 солдат (рядовой) unklar
58582 Шуть Григорий Григорий 09.01.1918 Харьковская область 08.07.1942 солдат (рядовой) Thoirette Тоиретте
58583 Шуть Илья Иван 01.08.1921 Черниговка, район Хабаровск, Дальний Восток солдат (рядовой) *
58584 Шуть Степан Трофим 01.01.1901 Кировоградская обл. 12.01.1943 солдат (рядовой) Hemer I Höcklingser Weg Хемер I Хёклингсер Вег
58585 Шутько Емельян Павел Николаевка, Полтавская область 27.03.1944 солдат (рядовой) Hohenstein Хоенштайн
58586 Шухало Михаил Иван 03.05.1901 Львовская обл. 24.10.1941 солдат (рядовой) Neuhammer Нойхаммер
58587 Шуханов Егор Григорий 13.04.1914 Орджоникидзевский край 09.03.1942 солдат (рядовой) unklar
58588 Шухей Иван Фёдор 26.09.1904 Гребенниковка, Харьковская область 10.02.1942 не указано Pobersch (Franzis. Friedhof)
58589 Шухуев Абдулах 01.01.1923 Район Хабез, Орджоникидзеский край 14.09.1943 не указано Ostrow, Krs. Pleskau (Eherenfriedhof)
58590 Шуцко Павел Трофим 03.03.1901 Харьковская область 31.10.1942 солдат (рядовой) Oberlangen Оберланген
58591 Шученко Евгений Гавриил 07.01.1916 Днепропетровская обл. 16.11.1941 солдат (рядовой) Oerbke Оербке
58592 Шученков Леонид Влас 01.01.1921 Одесса 29.12.1941 солдат (рядовой) Neuhammer Нойхаммер
58593 Шушаков Влас Ефим Кировская область 04.04.1944 солдат (рядовой) Dortmund Дортмунд
58594 Шушаков Фёдор Николай 01.01.1900 Новосёлы, Кировская область солдат (рядовой) *
58595 Шушара Григорий Эмануил 12.03.1913 Тимоновка, Черниговская область 19.11.1942 солдат (рядовой) Görlitz Гёрлитц
58596 Шушенко Григорий Иван Сумы 20.11.1942 солдат (рядовой) Forellkrug Фореллькруг/Сенне
58597 Шушканов Николай Григорий 06.12.1919 Русаново, Кировская область 02.12.1942 солдат (рядовой) Pleskau Плескау
58598 Шушко Константин Михайлович 21.07.1924 Минск/Слуцк/Вречье солдат (рядовой) *
58599 Шушко Степан Александр 16.11.1910 Львовская обл. 01.11.1941 солдат (рядовой) Wietzendorf Витцендорф
58600 Шушковский Василий Гавриил 02.02.1907 Новокиевка солдат (рядовой) *
58601 Шушман Григорий Пимен 08.11.1923 Кировоградская область 31.01.1942 солдат (рядовой) Wietzendorf Витцендорф
58602 Шушпанов Степан Михаил 15.08.1902 Ново-Николаевка, Киргизия 15.07.1944 солдат (рядовой) Lamsdorf Ламсдорф
58603 Шывотивский Степан Яков 17.10.1907 Киевская обл. 19.03.1943 солдат (рядовой) Kaisersteinbruch Кайзерштайнбрух
58604 Шымкаренко Иван Петр 01.01.1917 Киев солдат (рядовой) *
58605 Шытый Сергей Остап 01.01.1907 д.Янковка, Киевская обл. солдат (рядовой) *
58606 Шыхов Иван Дмитрий 25.07.1921 Кировская обл. 11.11.1942 солдат (рядовой) Mauthausen Матхаузен